Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 16 éves vagyok, és nagyon...

16 éves vagyok, és nagyon enyhe fitymaszűkületem van, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A fitymámat a makk pereme alá letudom húzni,de tovább már nem megy,és ha orálisan próbál meg egy lány kielégíteni kellemetlen is.Maszturbálni úgy szoktam,hogy a fityma végig a makkon marad,minden nap tisztítom,csak félek a műtéttől.

A műtét az a körülmetélést jelenti minden esetben?Lehet,hogy nem is fitymaszűkületem van,csak kicsi az a cucc ami összeköti a húgycsőnyílást a fitymával,urológusnál is voltam már,nem említett olyat,hogy fitymaszűkület csak ezt mondta,hogy kicsi az a cucc,nem a péniszem:D


2010. aug. 9. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolom nem lesz belőle körülmetélés. Vagy valamilyen kenőcsöt adnak, vagy a fitymafékedet műtik csak. Ez pár percet vesz igénybe. És inkább csináltasd meg, jobb lesz úgy.
2010. aug. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

nekem is ugyan ilyen. én is hátratudom húzni merev állapotban is de rövid a fitymafékem. énis ugy szoktam, hogy a makkon marad a fityma mivel ha hátrahúzom nemlehet :D

csak nem merek elmenni elvágatni. 18/F

2010. aug. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
én most nézegettem kérdéseket,válaszokat,és azt írják,hogy ez a "fitymafék műtét" kb 5-10 percet vesz igénybe,és megéri,csak én attól félek,hogy mennyire fog fájni az injekció,el sem tudom képzelni,áááá
2010. aug. 9. 17:37
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
vágd le a kukid. akkor minden baj megoldódik.
2010. aug. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
te meg a fejedet;)
2010. aug. 9. 23:45
 6/6 hvz válasza:

a szuri fáj kb 4másodpercig de az k..vára, amugy nem para..

szerintem csináltasd meg mert aztán véletlen foggal végzik el a műtétet és nagyon vérzik...

2010. okt. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!