Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit tegyek ha enyhe fitymaszűk...

Mit tegyek ha enyhe fitymaszűkületem van, de nem szeretném még egy ideig megműtettni, fiatal vagyok hozzá?!

Figyelt kérdés
Olvastam valahol, hogy van rá valamilyen krém. Mi annak a krémnek a neve? Ja és még egy kérdés: ha veszek érzéstelenítőt és úgy húzogatom a szerszámon a bőrt, akkor talán jobb lesz?? Várom válaszotokat! Kérlek komolyan!
2010. júl. 18. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem minél fiatalabb korban végzik a műtétet, annál jobb. Nézz utána itt a hasonló kérdéseknek, válaszoknak, és te is rájössz, hogy nem érdemes húzni az időt.
2010. júl. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha tudsz írni, akkor már nem vagy túl fiatal a kezeléshez!

Már egy éves kortól kezelik akinél felfedezik. Ne próbálkozz házi szerekkel, inkább látogass meg egy urológust (még akkor is, ha esetleg a szüleidre is szükség van a vizsgálathoz) később csak rosszabb lesz!

2010. júl. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sztem nem vagy túl fiatal hozzá, bár nemtom, hányéves vagy. A fimózist 4-7 éves kor között lehet a leghatásosabban kezelni, max. a 10. életévig, utána minél tovább vársz, annál hülyébb vagy mert annál xarabb lesz.


Olvasd el az alább topikot, ott vannak további linkek is... és először használd a keresőt legközelebb...

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__1..

2010. júl. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Enyhe szűkületet könnyű kezelni, te olyan krémre gondolsz szerintem, amit gyulladás ellen írnak föl, arra jó, hogy a fürdés-zuhanyozás után a fölpuhult bőrt amikor húzogatja-tágítgatja az ember, akkor - vigyázva, hogy ne repedezzen be, mert az aztán hegesedéshez vezet - akkor ne legyen probléma és szépen nyúljon a bőr.

A hetekig-hónapokig tartó húzogatás (plusz még a papsajtos és egyéb módszerek) egész meglepő, jó eredményt hozhatnak, de ha nem válik be, akkor lehet kérni a dokitól, hogy csináljon egy kis bemetszést, amivel meglazítják a bőrt rajta. Csak a teljes körülmetélést kell kerülni, mert azzal megszívhatja az ember fia, én is rosszul jártam, ezért végig kell járni azokat a módszereket, amik kevésbé radikálisak: bemetszés, plasztikák, részleges metélés...

2010. júl. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!