Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vásároltok szájmaszkot vagy...

Vásároltok szájmaszkot vagy ugyanazt hordjátok amit kaptatok, ingyen jutottatok hozzá?

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok van olyan aki pénzt áldoz erre és rendszeresen cseréli

2020. nov. 2. 20:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
22%
2 eldobhatót ingyen szereztem, egy harmadikat kényszerből vettem, mert elfelejtettem vinni, így van 3, de az elsőt kb fél évig hordtam, ahol kellett.
2020. nov. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
51%
Nem adok pénzt egy ilyen felesleges szarra,varrtam kettőt,párszor ki is mostam őket fél év alatt.
2020. nov. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Egyet kaptam, egy hármas csomagot meg pluszba egy db vettem. Szóval összesen van 5 vászon maszkom, ki lehet őket mosni. Igazából nem értem ki szórakozik még eldobható maszkokkal, lassan fél éve van ez a cirkusz, gyaníthatóan jövőre is lesz. Sokkal olcsóbban kijön pár mosható maszk.
2020. nov. 3. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
13: az eldobható is többször mosható, jobban bírja, mint a varrott maszk.
2020. nov. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Metionin ***** válasza:
Vettem 3 moshatót, ezeket hordom és mosom, a munkahelyen egyet kaptam, az is szar. Nem illeszkedik az arcomra, a bélése folyamatosan a számba mászik, de legalább szép logó van rajta :D
2020. nov. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mosom az eldobható kéket 30 fokon.
2020. nov. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!