Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mire utalhat az állandó...

Mire utalhat az állandó fáradtság? Eddig azt hittem azért vagyok fáradt mert keveset alszok és sokat tanulok, de egyre jobban kezdem azt érezni, hogy nem ezért vagyok fáradt. 20/F

Figyelt kérdés

Középiskolában tényleg keveset aludtam és mellette még fárasztó napjaim is voltak, de mióta végeztem napi 8 órát alszok, rendesen étkezek, heti többször sportolok, és az egyetem se túl leterhelő szóval azóta ezek miatt nem lehet.

Nincs semmi más tünetem.



2020. nov. 3. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Beszélj a háziorvosoddal, mondd el neki ezeket a tapasztalataid. Lehet vashiányod van vagy pajzsmirigy alulműködésed. Ezek egyszerű laborvizsgálattal kiderülnek.
2020. nov. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Létezik olyan, hogy krónikus fáradtság szindróma.
2020. nov. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Vashiány, felszívódási zavarok ( IBS - IBD ). Zsírmáj, vitaminhiány, pajzsmirigy nem megfelelően működik. Kevés folyadék. Szemszárazság ( néha csalóka, nem is vagy álmos csak száraz a szemed ). Bár ez főleg azoknál az embereknél van, akik nem szakadnak ki a számítógép vagy a TV elől.
2020. nov. 7. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Apátiatól is lehet
2020. nov. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!