Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tippek fehér köpeny szindróma/...

Tippek fehér köpeny szindróma/orvos félelem leküzdésére?

Figyelt kérdés

Jövő héten kell mennem az alkalmassági vizsgálatra az új munkámhoz. De annyira félek az orvosoktól hogy olykor nagyon felmegy a vérnyomásom néha 150-ra . Persze itthon még a 120-at is alig éri el.... Mit tehetnék annyira rossz erzes a magyarazkodas....


És meg egy fontos kerdes! Lehetseges hogy ez miatt nem leszek alkalmas a munkara? Mert a heten kezdtem es mar nagyon megszerettem....



2020. nov. 4. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Felesleges aggódnod, megmondod, hogy ilyen problémád van, és egyébként normális a vérnyomásod. A 150 még nem kóros, ha ennyit mér sincs gond.
2020. nov. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. Rámtettek egy egész nap viselendő vérnyomásmérőt, az megmutatta, hogy csak az orvosnál magas (140-160) a vérnyomásom. Azóta ezt az eredményt mutogatom, elfogadják. Nem tudom, mi a munkád, de önmagában az egyszer mért nem is extrém magas vérnyomás miatt nem szoktak alkalmatlanná nyilvánítani. Ha folyamatosan magas lenne, akkor is csak gyógyszert kapnál és kész
2020. nov. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszi nektek a valaszt:) konyhan dolgozom
2020. nov. 5. 06:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Tehát te is fehér köpenyben dolgozol....
2020. nov. 5. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem is mert az enyem barna :)
2020. nov. 5. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!