Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sör+frontin, van kiút??

Sör+frontin, van kiút??

Figyelt kérdés
Édesapámról lenne szó. Tudni kell róla, hogy igazából amióta az eszemet tudom sörözik. Kezdetekben csak meló után itta meg napi több dobozzal, de volt bőven olyan nap ahol egész nap..sőt túlnyomó részben inkább az utóbbi. Május óta teljesen megváltozott, sorba jöttek a rossz dolgok, vált is és azóta (meg előtte is) csak sör van és a frontin. Több doboz sör, vagy üveges(1,5l) és van hogy egy levél gyógyszer. Egész eddig én voltam vele, hát hadd ne mondjam milyen cifra dolgok voltak ... (mentőt is hivtam rá) egy ideig úgy nézett ki hogy elhagyta a gyógyszert, de már egy pár hete ismét jelen van. Nagyon rémisztő látvány ezek mellékhatása, úgy néz ki mint egy drogos, alig bir állni össze van roskadva a lába(nálam jóval magasabb,de amikor szedi annyira összeroskad hogy kb egymagas velem) esik kel folyamatosan, instabil stb. Megrémiszt, és rettegek konkrétan. Veszekedtem is már vele, mondtam szépen, probáltam rá hatni de nem érdeklem ...nem ilyen volt.. Van ebből kiút? Hogy tudnék rajta segiteni? Több liter sör plusz nem egy darab frontin (1mg)....Segitsetek :(
2020. nov. 5. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Amikor be van állva, akkor rá kell hívni a mentőket, hogy túladagolta magát. beviszik, kimossák a gyomrát, és remélhetően bent tartják a pszichiátrián pár hétig. Elbeszélgetnek vele, de örökké nem tarthatják bent. Neki kell eljutnia fejben addig, hogy le akar szokni, erőszak, szép szó itt nem sokat ér.
2020. nov. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Amikor igy volt, ahogy emlitetted majdnem egy levéllel vett be, kihivtam a mentőt, nem csináltak lóf.szt sem(bocsánat). elvitték a legközelebbi ügyeletre, mondván annyit nem vett be hogy gyomrot mossanak, megkérdezték tőle hogy volt e öngyilkossági szándéka, nem, és kiengedték.

Többször volt már pszichiátrián egyébként, jómúltkor is beakart menni de elküldték , meg covid meg mittudomén miért..

2020. nov. 5. 22:35
 3/7 vantel ***** válasza:
49%

Részvétem.

Környezetével nem törődő önző lassú öngyilkosság tanuja és szenvedő alanya vagy.

2020. nov. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Végül is 2-stressz oldód szed ?

Mint mindenben a miértet kell keresni azt nem írtad le hogy miért ilyen szerinted .

2020. nov. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
kikészitette a felesége , csúnyán váltak szét, kb csak ölték egymást, elvesztette a munkahelyét szintén emiatt.. őszintén nem tudom,annyit mond olyenkor hogy tompitania kell az agyát. én értem biztos nehezek ezek a dolgok amin átment, de (szerintem) meglehet oldani máshogy is és nem ebbe menekülni. de lehet csak nekem rossz a gondolatmenetem. mindenesetre félek, hogy tönkreteszi magát, a szervezetét...
2020. nov. 5. 22:50
 6/7 anonim ***** válasza:

Attól ne félj a szervezet évekig toleráns .

Mindennap egy új nap .

Annyit magyaráz el neki van akinek 2.ikra, 3. ikra sikerül az ami valakinek elsőre én is háromszor nősültem most vagyok révbe 47-évesen .

2020. nov. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg mi az ami elől menekül, mièrt útálja magát? Na ez a szenvedèlybetegség oka.
2020. nov. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!