Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van kiut?! Sziasztok! 21vagyok...

HegeDa24 kérdése:

Van kiut?! Sziasztok! 21vagyok. Tavaly Majusaban panik, szorongasos betegseget alapitottak meg nalam.

Figyelt kérdés
Ami nagyon hullamzo volt, hol jobb, hol roszabb. Volt mikor kisem tudtam menni a hazbol de volt mikor siman eltudtam menni egy bevasarlo kozpontba. Ekkor mar legalabb 2 es feleve volt parom, akivel a kapcsolatunk szinten nagyon hullamzo volt, sot mondhatni hogy sokat segitett abba hogy kijojjon rajtam ez a betegseg, agressziv volt, sokszor vitaztunk, sokat hibaztattam magamat, rengeteget turtem neki. (igen tudom, miert nem hagytam ott, aki volt mar nagyon szerelmes az tudja. ) Tobb mint felevvel ezelott, edesanyammal elkoltoztunk es kileptem a megyszokott "komfortzonambol"na azthiszem ott indult el a lejto, ugyanis egyretobbet jott ram a rosszullet, volt hogy 170/100/195re ment fel a vernyomasom es a pulzusom ami csodaval hataros modon az ugyeleten elis mult, bar megijedtem mert szinte annyira dobogott a szivem es meg az utoer is luktetett a torkomban hogy azthittem ott vegem lesz, az ugyeleten egy bisobblock nevu gyogyszert irtak fel nekem, ami par napig hatott de aztan ugylevitte a pulzusom hogy 25volt, es ezert kellett kihivni a mentot, azt tanacsoltak tobbet ne szedjem. Majdnem 2hetente jart a mento, ugyelet, haziorvos. Ultem mar a surgossegin, rengeteg EKG, vertvettek, nemreg csinaltak egy NAGYlabor vizsgalatot ami allitolag szinte mindent kiszur es hala Istennek nem talaltak semmit. De megsem tudtam/tudok megnyugodni, valamiert nem hiszem el hogy nincs semmi szervi bajom, ha megfajdul valamim egybol a rosszra gondolok, sot rengeteget gondolok a rosszra. A volt parommal mar szakitottunk, nem allt mellettem mikor rosszra fordultak a dolgok, bar neha felzaklat mert idokozonkent megtalal azzal hogy hianyzom es szeret de megis elvan, es mas nok utan futkarozik. A legaprobb stressz helyzetre is rosszul reagalok, a nap 24orajaban rosszul let gyotort a fejfajas es szedules szinte allando (mostisvan) aztan gyorsszivveres, hidegrazas, verejtekezes, nehezlegzes, zsibbadas, emejges, hasmenes, mellkasnyomas/eges/fajdalom es az az allando szorongas, van mikor megmagyarazhatatlan erzest erzek a mellkasomban, mintha valami hozzaerne belulrol. Foleg reggelente mikor mondjuk ragyujtok, akkor vagyok a legrosszabbul, de valamennyire mindig probalom kontrolalni, es eros maradni. Van aki aztmondta a lelkemet nyomja valaki es azert erzem ezt, de nemtudom mi nyomja, vagyis sok rossz dolog tortent a volt baratommal is amit nem szeretnek annyira reszletezni, talan ezeken nem tettem tul magam annyira meg es sajnos sokat gondolok meg ra. Sot, biztos. Bar megismertem valakit, aki remelem segit elfelejteni a sok rosszat.4nappal ezelott vettem Brandenburg Neuro tablettat, mellette Alprazolam Sandoz 0,5mg nyugtatot szedek es alt. Mindennap beveszek egy fejfajas csillapitot (Saridont). Neharagudjatok hogy ilyen hosszura sikeredett, pedig probaltam rovidre fogni. Ha barki hasonlo helyzetben van vagy volt, szivesen vennem ha megosztana velem a tortenetet, vagy qkar tanacsot adna. Mellekelnem az email cimem is, ha valaki esetleg privatban szeretne beszelgetni. Elore is koszonom! H. Dalma24@freemail.hu

2017. szept. 10. 14:20
 1/5 A kérdező kommentje:
h.dalma24@freemail.hu(ez a helyes e mailem,bocsanat.)
2017. szept. 10. 14:22
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is szorongok, de mindig van kiút. Csak rá kell jönni, hogy neked mi tud segíteni.
2017. szept. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szia! A történetünk nagyjából megegyezik, nálam is az (ex)párom miatt alakult ki, akivel 3 hónapja szakítottunk. Nálam egy éve van jelen, idén áprilisban depressziót és szorongást állapítottak meg. Ha gondolod vedd fel velem a kapcsolatot.
2017. szept. 11. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is nagyon szorongok és eléggé reménytelen vagyok, szóval szívesen beszélgetek veled! :)

2017. szept. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen az eddigi valaszokat,irtam uzenetet :)
2017. szept. 11. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!