Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Érdes a tenyerem. Van kiút?

_DemonGirl07_ kérdése:

Érdes a tenyerem. Van kiút?

Figyelt kérdés
Nemrégen elkezdten foglalkozni a tenyerem "minőségével" és azt vettem észre, hogy elég rossz tapintású. Annak ellenére hogy rendesen táplálkozom, iszok és semmi betegségem nincs. Talán túl sok romantikus filmet nézek, és olvasok ahol közlik milyen puha a szerencsés lány keze, de engem elkezdett ez zavarni. Krémmel kenegetem esténként, de nem érzékelek változást. Van esetleg valami kence, vagy otthoni gyógymód ami "megpuhítja " a recés kezemet? 16/L

2020. aug. 18. 22:50
 1/3 anonim ***** válasza:

"Bármennyire körültekintően igyekszünk is megakadályozni, hogy a bőrünk kiszáradjon, kirepedezzen vagy érdes legyen, egyesek egyszerűen hajlamosabbak rá, mint mások. Amikor pedig ez bekövetkezik, hatékony kezelésre van szükség.


A Bepanthen krém megadja a kívánt enyhülést. Hatóanyaga, a B5-provitamin elősegíti a természetes gyógyulási folyamatot azáltal, hogy serkenti a bőrsejtek regenerációját, és támogatja a bőr működését. Ezen kívül a krém védi a bőr felszínét, gátolva a vízvesztést és a további kiszáradást.


A Bepanthen krémet tiszta kézzel vigyük fel naponta többször, vagy amilyen gyakran szükséges.


A Bepanthen krém vény nélkül kapható gyógyszer dexpanthenol hatóanyaggal."

2020. aug. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy milyen krémet használsz, legjobb a körömvirágkrém.
2020. aug. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet nevetni, de nekem van egy pamut kesztyűm, és kb hetente egyszer -amikor kedvem és időm van rá- majonézzel bekenem, óvatosan ráveszem a kesztyűt, és várok amíg türelmem engedi.

Amikor földet túrtam, vagy ilyesmi, akkor este egyből.

Nekem használ.

2020. szept. 10. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!