Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha 10 napig karanténban...

Ha 10 napig karanténban lennél, miket csinálnál?

Figyelt kérdés
2020. nov. 6. 12:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
youtube, gyk, varrok, videojátékokkal játszok
2020. nov. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Zen meditációt gyakorolnák, hogy tisztítsam a tudatom.
2020. nov. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Spec én karanténban vagyok vasárnap óta. A mai napig egy olyan napom sem volt, hogy nem aludtam el napközben, majd ne keltem volna fel hajnalban a fájdalomra. Sorozatoztam, bár néha abba is belealudtam, kimerültségemben. Volt olyan rész, amit háromszor kezdtem újra.

Szerencsére nem vagyok koronás, mint kiderült, bár papírom nincs róla, szóval kénytelen leszek kivárni a karantén lejártát. (Mielőtt bárki megkérdezné: csak a hőemelkedés miatt köteleztek karanténra, de már a legelején gyanús volt, hogy csak a bölcsesség fogam rosszalkodik, és begyulladt tőle az egész állkapcsom, torkom, manduláim. Ma pedig már ki tudtam nyitni a számat, és láthatóan kijjebb van, mint korábban.)

2020. nov. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!