Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tüntessem el a pattanás...

Hogyan tüntessem el a pattanást az ajkamról? !sürgős!

Figyelt kérdés

Körülbelül 2 napja az alsó ajkam jobb féltekére kijött két darab pattanás. Az egyiket sikerült eltüntetnem, viszont a másik még nagyobb és csúnyább lett, mint volt. Fehér, csúnya és rettentően nagy. Próbáltam kinyomni, viszont sehogyse tudom. A nyomogatásom hatására pedig ma reggelre úgy nézek ki, mint egy ajak feltöltött nő. Szeretném eltüntetni holnap reggelre, mert így nem szívesen mennék sehova.

Valakinek valami tanács, tipp esetleg?



2020. nov. 8. 08:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A maszk eltakarja.

Ennyi idő alatt sehogy.

2020. nov. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
herpesz lesz az, nem pattanás. ne nyomkodd. holnap vegyél rá herpesz elleni kenőcsöt - lehet tapaszban is kapni -, és nem, nem fog elmúlni holnapra, de ha piszkálod, jó eséllyel elfertőzöd az egész szádat
2020. nov. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha úgy gondolod ennek ellenére is, hogy nem herpesz akkor vegyél rá nyugodtan herpesz elleni krémet mert gyulladáscsökkentő és fertőtlenítő.

Én fogorvos után meg érzéstelenítés alatt haraptam el tényleg nagyon rondán a számát, arra is azt ajánlottak.

2020. nov. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gőzölögtess hátha valamennyire kifakad:/
2020. nov. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igaz nem tűnik herpesznek, annál sokkal nagyobb és pattanás szerűbb, de a krémet megpróbálom.
2020. nov. 8. 13:11
 6/7 anonim ***** válasza:
2 doldot tudok ajanlani amit magam is kipróbáltam. Mind a kettő a HLBS terméke A weboldalt megtalálod. Az egyik az LH+ SPRAY a másik a Silver Spray. A kettö közt az a különbség hogy a silver a nyálkahartyára is fújható. Szintez egyedüli termék ami liposzomás fulvosavat tartalmaz, de a Silver még esüst kolloidot is. Mivel a huminsav (es a fulvosav) a természetben előforduló legerősebb virusellenes hatóanyaga valamit antibakteriális is.. nincs ennél komolyabb ami természetes. Kb 2 nap alatt visszahúzodik minden seb amit befújsz vele. Ha erdekel segitek 25 % al olcsobban hozzájutni. Üdv
2020. nov. 9. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi szegfűszeg, borsmenta, teafa illóolajat használunk. 1-2 nap alatt le szokta vinni.
2020. nov. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!