Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért érzem a szívdobogásomat...

ValIo kérdése:

Miért érzem a szívdobogásomat a hasamban?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tegnap este nem tudtam aludni annyira görcsöl folyamatosan a hasam! 2-3 napja pedig a szívdobogásomat érzem a hasamban, pontosabban lent bal oldalt! Még látni is lehet és nem tudom miért van! Kérlek segítsetek!

(16 vagyok, Fiú!)



2020. nov. 8. 14:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Mert a fő verőerek (és a csuklónál a pulzus), pontosan úgy pulzál, ahogy a szív működik. Nincs ebben semmi különös.

Van a karjaidban, a lábaidban, és a hasadnál is fő verőér, az ágazódik szét kisebb erekre.


A görcsök viszont nem normálisak. Mivel nem lány vagy, nem lehet a ciklus.

Tehát vagy ettél valamit, és attól, lehet mondjuk szélgörcs, az rohadtul tud fájni, és épp a hasnál. Zsíros, puffasztó étel válthatja ki.

Ezt -mondjuk- puffadás gátló oldhatja. (pl. Espumisan gyöngy, vagy emésztést elősegítő Bilagit drg.)

Vagy valami szervi elváltozás. Ugyan a vakbél jobb oldalon szokott fájni, de egyrészt átsugározhat a másik oldalra, másrészt egyes embereknél nagyon kis százalékban ugyan, de tükörként helyezkednek el a belső szervei, mint másoknak.

Szóval, nem ártana orvosi kivizsgálás.

2020. nov. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!