Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitol ver igy a szivem?

Mitol ver igy a szivem?

Figyelt kérdés
Sokszor este ha lefekszem mint peldaul most is mar kezdtem elaludni es hirtelen megebredek egy ugy erzem a szivveresem hogy meg is tudom szamolni olyan erossen ver es ez nagyon rossz erzes most is megmertem a pulzusom 100 es olyan erossen ut,dobban hogy erzek minden dobbanast es ez elegge megilyeszt mitol lehet ez?25L

2020. nov. 9. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Minden oké mentálisan? Nem vagy depis alkat, nincsenek lelki gondjaid?
2020. nov. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Hellmano ***** válasza:
Mert ly-al írtad az ijeszt szót, na de komolyan. Lehet túl zaklatott vagy, nem lazulsz el és stresszesen esel az ágyba így, mikor elcsendesül minden körülötted, akkor veszed csak észre, hogy ennyire dobog. Valami lehet nincs rendben most az életedben stb.
2020. nov. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elegge panikolos tipus vagyok felek minden betegsegtol foleg attol hogy a szivemmel van valami de most is nem volt semmi bajom es olyan hirtelen jelentkezett es azota is 95korul mozog a pulzusom a helyes irasert bocsi romaniaban elek es telorol irok
2020. nov. 9. 21:18
 4/6 A kérdező kommentje:
A melkasom is szokott fajni de ugy vettem eszre hogy az a hatam miatt gond van a hatgerincemmel is nyakcsigolyak is fajnak es mintha melkasba onnan sugarozna elorre
2020. nov. 9. 21:25
 5/6 A kérdező kommentje:
Mostmar meg be is panikoltam miatta annyira rossz valami tipp mit tehetnek ilyenkor?
2020. nov. 9. 21:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Például próbálj megnyugodni. Írj üzit, beszélgessünk, én is pánikbeteg vagyok.
2020. nov. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!