Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha van itt drogfüggő, elmondan...

Ha van itt drogfüggő, elmondaná mi a jó benne?

Figyelt kérdés
Sosem próbáltam ki semmi drogot. Így el sem tudom képzelni, mi lehet az az érzés, amit a drog okoz. Hogy annyira jó, hogy eldobsz érte szerelmet, minden emberi kapcsolatot, az összes pénzedet, az emberi méltóságodat, az egészségedet, s végül fiatalon az életedet. Mi az a csodás érzés, ami miatt mindent feladsz? Csak kíváncsiságból kérdezem. Jobb, mint egy remek szex? Jobb, mint egy pompás étel, a gyerekeid, a párod mosolya? A kérdés nem trollkodás vagy kötekedés, tényleg szeretném, ha egy drogos leírná az érzést. Repülsz? Súlytalan vagy? Lila egereket látsz a konyhaasztalon?

#drogfüggés
2020. nov. 10. 00:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Én sem drogoztam, de tippelek. Talán nincs párja, és gyerekei sem, sőt, talán nemi élete sem. A drog hatása alatt ezek a fájdalmak eltűnnek, boldogság önti el.
2020. nov. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én voltam MDMA függő. És 1-2 óráig mikor a szeren voltam olyan haluk jöttek mintha a világ legszebb nőivel lennék..

És egyszerűen a hatása alatt minden problémám megoldodott arra az időre. És nem volt/ nincs is se barátnőm a miniszterelnökünknek meg a járványuknak köszönhetően az eddigi viszonylag normális életemet is elveszítettem. Tehát volt amikor gyakrabban ekiztem mint 1 hónap. Ilyenkor már depressziós is voltam amig nem nyúlhattam hozzá megint. Mert ugye szét bassza a szerotonint. És egyre gyengébben éreztem, volt mikor 1,5 db nem éreztem egy közepesen erősből. Még mindig csinálom de végül fejben sikerült annyira össze szednem magam, hogy ne legyek annyira függő. És inkább speedet szoktam fogyasztani max havi 1x azt is. Csak mert úgy érzem az nem tudna úgy elvinni. A kokaint 1x próbáltam az még jobban elvinne mint az e. De az hálistennek nem olcsó és ritka!


És a cannabisra is rá lehet szokni.

2020. nov. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De nem írtad le az érzést. Repültél? Vizionáltál remek dolgokat?
2020. nov. 10. 00:43
 4/4 anonim ***** válasza:

Leírtam, de igen nagyon boldogan lebegtem. Pontosan beképzeltem nagyon szép dolgokat. Amikor pedig 500-1000+ mg MDMA-t fogyasztottam. Akkor meg halucináltam is konkrétan minden szépet csukott, nyitott szemmel. Volt amikor 200mg körüli tabiból 8-at is betóltam egy buliban. Meg volt mikor 200mg benyomtam vénába utána ezt tartottam fennt. Meg adagólgattam rá. Na az kb az univerzum legnagyobb boldogsága lehetett. És a haluk is már 3 bélyeghez hasonlók voltak néha.


Mert azt tud, hogy a drogok iv sokkal keményebbek. Mint orális vagy nazálisan. Pl a speed nazálba csak kis boldogságot add be. IV meg kb mint a kokain. Még szerintem lehet keményebb mint az mdma, extasy IV. Egyszer azt akarom még IV kipróbálni, mert a speedet akkor lehet igazi drognak nevezni. Viszont nem hagyom, hogy elvigyen. A kokszot viszont pl már nem lőnném be iv mert az intant függőség!

2020. nov. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!