Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bele lehet halni a másnaposság...

Nessy25 kérdése:

Bele lehet halni a másnaposságba? Miért érzem ezt?

Figyelt kérdés
úgy alakult hogy három napig ittam, aztán kezdődött a masnapossag. Vagy elvonas... szoval első nap alig éreztem a kezemet meg a labamat, hiaba ittam vizet, homalyosan lattam, legszívesebben megöltem volna magam. de Mar 3 napja fekszem és hanyok, remalmaim vannak. Elfog múlni valaha? Mert tényleg ugy érzem, meghalok.Arrol nem beszélve hogy a gyomromat már szétmarta a sav. Volt már más is ennyire masnapos? Kb mint egy heroinfüggő aki jön le a drogról..

2019. jún. 1. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
én is így éreztem magam az első igazi berúgásom után. nekem mondjuk csak másfél napig tartott
2019. jún. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyenem,de mindig elmúlt 1 nap alatt. Vagy alkoholmérgezést kaptál,vagy a másnaposság mellett beszedtél valami betegséget is,ami most jön ki rajtad. Ha nem múlik menj kórházba,mert totál ki fogsz száradni. Ha tudsz inni,igyál minél többet. És pótold a sót is. Ha megmaradna benned valami, egyél is pl.húslevest. Az ilyenkor gyógyszer.
2019. jún. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
kicsit jobb.. most ittam több vizet mert eddig csak kortyolgattam...mivel tudom a sót pótolni?
2019. jún. 1. 22:25
 4/7 anonim ***** válasza:
sóval. :D
2019. jún. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyél levest. Jó sósan. Ha valamit már rágni is tudsz egyél chipset. Nekem a rágcsa is jobban lecsúszott ilyenkor mint a rendes "emberi kaja".
2019. jún. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
18%
Most mit nyafogsz? Te voltál a hülye, mit sajnáltatod magad?
2019. jún. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
közbe mar elmult a masnapossag de nem javultam. Belazasodtam faj mindenem, influenzas vagyok. De meg mindig inkabb ez:)
2019. jún. 3. 05:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!