Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van ilyen 'kepszakadas'...

Miért van ilyen 'kepszakadas' nalam,mi okozhatja?

Figyelt kérdés
Pl fel kelek 7orakkor tok jo minden és tegyük fel délután egyszer csak olyan mintha bele csoppentem volna egy masik napba ...
2020. nov. 10. 23:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne igyál annyit.
2020. nov. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Eletemben meg reszeg sem voltam :) 17L
2020. nov. 11. 22:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor viszont igyál többet :) én meg 49/F, de nem ismerkedem :)
2020. nov. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mármint hogy érted ?

Deja vu érzésed van, és olyan mintha "már napok óta ugyan azokat a dolgokat csinálod" ?

Vagy... vagy meddig tart ez egyébként ?

Volt egy ismerősöm, akinél olyasmi volt, hogy amikor végig sétáltunk egy hosszú úton (pl) és egymásba karolva mászkáltunk, nem emlékezett az egész útra.

Mármit mentünk, haladtunk, beszélgettünk közben, aztán teljesen kiesett neki az is amiről beszéltünk, meg hogy végig mentünk az úton.

És megkérdezte, hogy máris itt vagyunk ?

Meg hogy hogy "A" pontból átkerültünk "B" pontba "ilyen hirtelen".

És közben teljesen máshol érezte magát (pedig rendesen válaszolt a beszélgetés közben).

Tehát pl belül otthonról elindult a boltba, hogy vegyen csokit, pedig együtt sétáltunk, de közben az is megvolt neki, hogy egész napot együtt (a társasággal) töltöttük.


Vagy nálad máshogy van ?

2020. dec. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ugyanez 😳 nalam is és a baratomnal is.. mi arra gondoltunk hogy az ejszakai muszak fel kavart minket.. vagyis inkább arra fogtuk
2020. dec. 9. 17:05
 6/6 anonim ***** válasza:

Hmm azért hosszabban is írhattál volna :D

Azt az embert nem zaklatta fel semmilyen műszak annó :D szegénynél csak jelen volt ez a probléma :(

2020. dec. 14. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!