Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az is szabályos ha sállal...

Az is szabályos ha sállal takarom el az arcomat, vagy csak is kizárólag maszkkal lehet?

Figyelt kérdés

Tavasszal, amikor kötelezővétették boltokban, stb az arc eltakarását azt lehetett hallani és olvasni mindenhonnan, hogy kötelező az arc eltakarása sállal, kendővel vagy maszkkal... Eddig így volt.. De most mindenhonnan csak a maszkot emlegetik, és mindenhová azt van feltüntetve...

Tehát ,akkor most még szabályos, ha sállal takarom el az arcomat nem pedig maszkkal? Megbüntethetnek érte? a boltból kiküldhetnek, mert nem maszk van rajtam , hanem sál. vagy ugyanúgy jó a sál most is mint eddig, csak ezt most nem említik?


Azért kérdem, mert most amúgy is jön a sálas időszak, és kényelmesebb nekem azt felhúzni az arcomra, jobban is kapok benne levegőt.. Illetve sál mindig rajtam van ilyen hidegebb időszakban, az viszont előfordult már , hogy elindultam pl dokihoz, vagy boltba és otthon felejtettem a maszkot.



2020. nov. 11. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Most már csak a maszk a jó!
2020. nov. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Tibikek válasza:
100%

Csak a maszk jó, sál kendő nem.


[link]

2020. nov. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mar jo ideje csak a maszk jo, ezt nem most vezettek be.
2020. nov. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%
Valahogy túl kell adni azon a marha sok megrendelt maszkon...
2020. nov. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Ajjvé..
2020. nov. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
sajnos igen, lehet hogy ezért vezetik be az egészet nem normálisak... Párszor mondtam korábban ismerősöknek ,hogy lassan már levegőt se lehet venni, hát majdnem be is következik ez a helyzet sajnos.
2020. nov. 12. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!