Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Álló munkát sikerült találnom,...

Álló munkát sikerült találnom, cipő, harisnya, krém egyéb bevált ötlet,ugyanis mindenki ijesztget, sportos vagyok, de azt mondják, nem tudom mit vállalok?

Figyelt kérdés
2020. nov. 11. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
az a kérdés, hogy milyen cipőt-harisnyát-krémet javasolunk álló munkához
2020. nov. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kérdező, mindenképpen kényelmes cipő, figyelj arra, hogy egyformán terheld a két oldalad, ne egy lábon ácsorogj! Érdemes kúraszerűen szedni valamit, nekem a Detralex oké.
2020. nov. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja mer derogálna nekik odatenni egy széket. Ennyit tudnak a "szakemberek", akik a munkakörnyezetért felelősek.
2021. jan. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A harisnya az hasznos, de csak az amelyik jól ráfeszül a lábra. (lycrás) Amelyik nem elég passzos, az nem ér semmit. Az az enyhe szorítás amivel a lábra feszül egyrészt tehermentesít valamennyit a lábon, másrészt nem tudnak úgy kitágulni az erek, így kisebb eséllyel alakulnak ki visszértágulatok.. Nekem pl egy sincs, és szinte mindig van rajtam harisnya, néhány velem egykorú barátnőmnek, akik ritkán vannak harisnyában már kezdenek előjönni. De komfortérzet szempontjából sem mindegy, sokkal rosszabb volt harisnya nélkül sokat ácsingózni, de még járkálni is, mint harisnyában.

Cipőből sok álláshoz a légbetétesek voltak a legjobbak, bár azzal meg meg kellett szokni a lépkedést, egy keményebb cipő után.. 32/N

2021. okt. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!