Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fog el ekkora undor ha...

Miért fog el ekkora undor ha hajszál van az ételben?

Figyelt kérdés
Egyfajta szorongásos undort vált ki belőlem ha hajszál van az ételben. Olyannyira, hogy utánna nem tudom folytatni az evést. Folyton arra gondolok, hogy mikor fog a számban megakadni egy hajszál és majd undorító módon ki kell húznom. Ez mennyire normális? Más is tapasztalt ilyesmit?

2020. nov. 12. 12:11
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Mindenkiben.

Nem odavaló, nem étel.

Ha faforgács, vagy papírdarab kerül bele, az is undorító.

Minden undorító, ami nem étel, és a tányérodba kerül.

2020. nov. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%

Ezzel én is így vagyok.

Ha a vödör takonyba hajszálat látok, egyből nem eszem meg.

2020. nov. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar. Kiveszem, aztán eszek tovább.
2020. nov. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mások az emberek. Ez van.
2020. nov. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is gusztustalan. Egyből elkap a hányinger, nem is eszem tovább. Érdekes, hogy a macskaszőr pl nem zavar.
2020. nov. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%
Valaki ilyen, nincs ezzel semmi baj. Nekem pl. a hajszállal semmi bajom, kiveszem simán és kész, de attól kiver a víz, ha valaki csupasz kézzel hozzányúl a kajához, amit én utána meg akarok enni. Még chipset meg ilyesmit se szeretek közös tálból enni másokkal. Mindenkinek másmilyen háklijai vannak :D
2020. nov. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Most hallottam errol egy tudost, es az a durva, hogy el is felejtettem. De az undorodas evolucios okairol volt szo, a hajszal is szoba kerult. Es valahol a tanulsag az volt, hogy a tuleleshez az kellett, hogy ne egyuk meg a gyanus, romlott, mergezo dolgokat. Ehhez kepest a hajszal magyarazatat elfelejtettem, de belenk van kodolva.
2020. nov. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is így vagy. Ha találok egy hajszálat vagy szőrszálat, akkor elkap az öklendezés és nem tudom megenni
2021. ápr. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!