Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért ősz a hajam ilyen fiatalon?

Miért ősz a hajam ilyen fiatalon?

Figyelt kérdés

A hajam őszülni kezdett..

Sötét barna a hajam és anya folyton mondja h lát egy csomó ősz hajszálat és ki vesz h meg mutassa mert nem hiszem el és ...igen ősz de nem tudom el hinni h annyira sok lenne ahogy anyám mondaná mert túloz mindent, de már kezdek aggódni... mi van ha 20 éves koromra sok sok ősz hajszálam lesz? Mitől lehet? Mit tudok tenni hogy ne őszüljön? Még nem szeretném festeni a hajam meg nem hiszem h olyan sok őszhajszálam lenne

16/L



2019. szept. 29. 23:13
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

Nekem is van. :D

18/L

Felesleges ilyen fiatalon festeni. Osztálytársamnak egy komplett tincs van, de se feltünő. Szóval kétlem hogy neked olyan vészes lenne a helyzet.

2019. szept. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Ez genetika...nincs a családotokban olyan aki korán kezdett őszűlni? Az én párom is őszűlt 25 éves volt mikor megismertem, mondta hogy kamaszkorában kezdődött, most 35 nem őszűlt meg mint az idősek viszont látszik neki...a hugának úgyszintén csak ő festi most 28 éves..a bátyjuknak is...a nagy szüleik haja korábban őszűlt ők onnan örökölték
2019. szept. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%
Genetika.
2019. szept. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nos majd megkérdezem h kitől örökölhettem
2019. szept. 29. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!