Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy lehetséges, hogy évekig...

Hogy lehetséges, hogy évekig nem voltam beteg, és most, hogy a Dikti elvette a sportolás lehetőséget egyből elkapott valami taknyadzós szar?

Figyelt kérdés
Évekig rendszeresen edzettem, sosem voltam beteg. Most, hogy 3 napja itthon bohockodok, plusz hidegben kint futok egyből beteg lettem. Hogy van ez, nem az lenne a célja az intézkedéseknek, hogy megvédjék az egészséget?
2020. nov. 14. 10:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Jobbulást kívánok, remélem, nem korona, mert akkor különösen szerencsétlen vagy.
2020. nov. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az egészséges emberek is megbetegedhetnek, semmi különös nincs az esetedben.
2020. nov. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is ritkán fázok meg. Évetne talán egyszer. De nem számít, mivel ha az immunrendszered erős, és egészségesen táplálkozol akkor hamar túljutsz rajta. Időnként mindenki megfázik. De az is lehet hogy nem öltözködtél fel rendesen, és ahogy leizzadtál futás közben és megcsapott a hideg szél, és ezért fáztál meg.
2020. nov. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem korona a tünetek alapján, mert szagokat még érzek, és az orrfolyás is atipikus. Pedig nagyon túl lennék rajta most így a bezártság alatt.
2020. nov. 14. 11:59
 5/6 anonim ***** válasza:

"sajnos nem korona".


Te aztán tudsz panaszkodni. :(

2020. nov. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tudod-e, hogy a korona úgy is végigmehet rajtad, hogy megmarad a szaglásod? Mint az esetek kétharmadában.
2020. nov. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!