Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitesszerek és pattanások...

Mitesszerek és pattanások ellen mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Már rengeteg mindent próbáltam. Kamilla teás gőzölés, pakolások, maszkok, még italokat is ittam ami elvileg el mulasztotta volna és még élesztőt is ettem rá mert azt is ajánlották. De semmi hatása sincs egyiknek se. Már nem csak az arcomon vannak pattanások és mitesszerek hanem a hátamon, a karomon és még a mellkasomon is. Mit tegyek ellene?

2020. nov. 15. 00:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyász
2020. nov. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
The ordinaly termékeket.
2020. nov. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem sehogy. Mindig előjöttek a pattanások. Étel allergia, még mindig mem jöttem rá, hogy melyik az, de nagyon közel vagyok...
2020. nov. 15. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kamillás gőzölés
2020. nov. 15. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Dupla tisztítás, hidratáló, fényvédő. Ez az alap. Köztük mehet a bha/szalicilsav (heti 1 kezdetben) azelain, niacinamide (ordinaryt írta valaki). Skinsmartot ajánlom tanulmányozásra!
2020. nov. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!