Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » SOS Túl sok illóolajat tettem...

SOS Túl sok illóolajat tettem a fürdővizembe és elkezdett égetni?

Figyelt kérdés
Elkezdett égetni és piros foltok lettek rajtam. Lehet valami bajom?

2020. nov. 15. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Milyen illoolaj volt az? Egyaltalan erintkezhet borrel? Mi van rairva? Amugy en lezuhanyoznek a helyedben, mosd le alaposan mindenhonnan, aztan kend be magad valamilyen testapoloval. Remeljuk egy kis pirossagon kivul nem lesz mas baj.
2020. nov. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%

Mert az illóolaj nem bőrre való.

Zuhanyozz le, a foltokat kend be fenistil géllel, ha van otthon, ha nincs, akkor valami olyan krémmel, amiben nincs illatanyag, parfüm, alkohol.

Ha van otthon valami allergiára való gyógyszered, abból egyet vegyél be. Pl cetrizin, allegra.

2020. nov. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%

Szia!

Vannak tömény illóolajak. Azokból csak pár csepp kell a fűrdővízbe. Bőrre is csak úgy kenhetők, ha előtte nagyobb mennyiségű vivőolajba cseppentünk párat.Én is ilyet használok.

2020. nov. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Krémmel kenegetheti nyugodtan, azzal csak azt éri el, hogy még nehezebben távozik az irritáló anyag. Benne van a nevében, hogy ezek olajok, illóolajok. Bőrrel érintkezve betölti a pórusokat. Megszabadulni pontosan ugyanúgy lehet tőle, mint pl. a gyantától (ugye az is eltömíti és megragad a pórusokban), valamilyen alkohol tartalmú folyadékkal. Utána már valóban, mehet a krém!
2020. nov. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
milyen illóolajat raktál bele és hány cseppet,? Én múltkor a kardamonnal jártam így , egy cseppet raktam a kakaómba és majd szétmarta a gyomrom, úgyhogy hiába mondja a Doterra hogy meg lehet inni, én nem próbálkozom vele belsőleg többet...
2020. nov. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!