Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szekletvisszatartas masnal is...

Szekletvisszatartas masnal is okoz hanyast/hanyingert?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem ajanlott es karos visszatartani, ilyen helyzetek nem surun adodtak eletemben, csak amikor nem volt ra lehetoseg.
2020. nov. 15. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Orakrol vagy napokrol van szo? Pl ha valahova elutaztal es direkt nem akarsz kakilni, az mar elegge nem egeszseges.

Mindenesetre macskak szekrekedesnel szoktak hanyni, es gyakran utana tudnak vecezni.

2020. nov. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindig úgy voltam vele, hogy idegen helyen nem szeretnék, konkrétan iskolás koromban mindig igyekeztem otthon megoldani, kivéve, ha volt lyukasórám, mert akkor nem kellett attól félni, hogy ráncigálják rám az ajtót! Még lánc se volt azokon az ajtókon! Szóval néhányszor megesett, hogy muszáj volt visszatartani, de az nekem sosem okozott sem hányást sem hányingert. De persze az a legjobb, hogyha jön az inger, akkor kiereszted, csak az a baj, hogy ez nem mindig megoldható.
2020. nov. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk nem a visszatartásnál, hanem párom nagyon szorulásos, mikor már napokig nem tud nagywc-zni, de az inger rajta van és fáj a hasa is, volt már hogy hányt emiatt
2020. nov. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem max par ora es ha nem birom elintezni, sokszor ramjon a hanyinger... 1x hanytam is emiatt. Amikor mar tenyleg eros volt az inger es ugy kellett visszatartanom.
2020. nov. 16. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!