Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől alakulhatnak ki ilyen...

Mitől alakulhatnak ki ilyen apró sebek a fejbőrön? Mennyire veszélyesek ezek?

Figyelt kérdés

Volt nem rég egy hajritkulásom és gyengült,töredezett lett sok szál.

Mindig küzködtem a túlzott korpásodás és száraz fejbőr ellen,és ilyen sebek előfordultak de én idióta nem fordítottam nagy figyelmet nekik,sőt néha még meg is kapartam őket...és ettől vérezni kezdenek

Most hogy átestem ezen a hulláson nyilván jobban aggasztanak. Bár ebben valszeg benne volt egy rossz fog is,mert pont akkor kezdett el ritkulni mikor begyulladt

De bőrgyógyász is mondta hogy ez a korpás száraz fejbőr is okoz(hat)hullást és még ezek a sebek is elő-elő fordulnak

Mennyire ártalmasak ezek,megsérül annyira a szőrtüsző hogy ott már nem tud haj nőni? Hogy hat ez a hajhagymára?


[link]

[link]


2020. nov. 15. 20:40
 1/1 anonim válasza:
A hajad a gyulladt fogad végett hullik. Ami meg a fejbőrödön van, az szerintem valami féle sömör lehet
2020. nov. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!