Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Most milyen korlátozás van...

Most milyen korlátozás van érvényben? Budapesten lehet vásárlás céllal bent lenni, vagy ott mi a helyzet?

Figyelt kérdés
1-2 munkához kapcsolódó tárgyat kellene megvennem a városban, vidéki vagyok és nem tudom, hogy ott mi van, csak hogy 8 után nem nagyon kéne kint lenni. Addig viszont elszaladhat bárki bárhova nem? Persze ha fontosabb a dolga.
2020. nov. 16. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, mehetsz vásárolni, csak 8-ig érj haza! (Érdemes előre megnézni a neten, hogy a kinézett üzeleteknek változott-e a nyitvatartása)
2020. nov. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Media Markt-ba kellene mennem, nos azt 19:00-ig írja, gondolom az már a megváltoztatott. :D

Köszi a segitséget!! :)

2020. nov. 16. 13:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Abban változott, hogy eddig később zárt.

Most viszont 19-kor zárni kell az üzleteknek.

Ha 20-ig hasza érsz, akkor nyugodtan csatangolhatsz bárhol. Csak maszk legyen nálad.

2020. nov. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyelore meg csak este 8 es reggel 5 kozott van tilalom, ezen kivul barmikor maszkalhatsz. Plazak es boltok nyitva vannak, este 7-ig, ettermekben pedig csak elvitelre kerhetsz kajat. Utcan pedig kell maszk, de megmondom oszinten meg annyira nekem se titszta, hogy itt Pesten pontosan hol kell maszk, meg hol nem, pedig itt elek. Belvarosban lakom, szoval en inkabb felveszem.
2020. nov. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Holnaptól csak délelőtt 9 és 10 között lesz nyitva minden.

Aki bújt aki nem...

2020. nov. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!