Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most, hogy feloldják Budapeste...

Most, hogy feloldják Budapesten a kijárási korlátozást, más is pontosan ugyanazt fogja csinálni, mint az elmúlt hónapokban?

Figyelt kérdés
Bőven elég embert látni a tömegközlekedésen, alig várom, hogy hazaérjek, és ne kelljen a többieket elviselni. Épp ezért pontosan ugyanolyan boldogan fogom tölteni a 4 fal közt az életem és önképzem magam, lefoglalom magam, mint a bulikázó emberek akik az olcsó, vizezett, minőségtelen sörtől 15 percre nagyfiúknak és nagylányoknak érezhetik magukat.
2020. máj. 16. 14:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
Én annyira introvertált vagyok, hogy az már aszociális, de eszembe nem jutna cseszegetni az extrovertáltakat. Nem lehet, hogy neked inkább az a bajod, hogy nem akarsz otthonülő lenni, de nem hívnak sehova?
2020. máj. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%
Én is ennek az elképesztően kevés embert magába foglaló Elit Rétegnek a tagja vagyok, aminek te is, Kérdező, szóval igen, természetesen marad minden a régiben!
2020. máj. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
73%
Nem. Többet járok majd be dolgozni és végre fogok tudni menni edzeni is. Sokkal jobban vágyom ezen kívül a levegőre és a családom, barátaim társaságára is így biztos többet fogok velük is találkozni. Én pont azt érzem, hogy na most ültem otthon eleget. Elég volt. Pedig én is intorvertált típus vagyok, sosem jártam el igazán, de így, hogy a lehetőség is el volt véve átértékeltem picit az életem.
2020. máj. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%

Leírtál két végletet, és egyik sem jobb, mint a másik. Én alig várom, hogy minden visszatérjen a régi, normális kerékvágásba.

Végre letehetem a vizsgáimat, amiket eltoltak a vírus miatt.

Végre utazhatok ismét, a lemondott utaim "beváltásra" kerülnek.

Végre ismét mehetek bárhova, legyen az színház, uszoda vagy mozi.

Végre folytatódnak az edzéseim és tanfolyamaim.

Végre találkozhatok a barátaimmal, és elmehetünk programokra.

2020. máj. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
54%
Őszintén megvallva és élveztem ezt a két hónap pihenést, fekvés, videojáték, rajzolás. Nehéz lesz magamra kényszeríteni, hogy megint bejárjak dolgozni. Próbálok majd kicsit kevesebbet melózni, mondjuk heti 4 napot (szolgáltatás, szerencsére én oszthatom be az időmet), viszont annak örülök, hogy megint mehetek majd edzőterembe, és egy kicsit vágyom rá, hogy vásárolhassak ezt-azt magamnak.
2020. máj. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
74%
Legalább több hely marad nekem a városban. Nem, nem fogom ugyanezt csinálni, el fogok járkálni és élem az életem. Összeírtam egy listát, hogy miket szeretnék csinálni, ha vége az egésznek, szuper lesz megvalósítani odakinn 😊
2020. máj. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Csak nehogy majd a 2. hullám miatt ugyanaz legyen. Okosan a nagy kijárásosdival. Amúgy ha engedsz be a szobába levegőt, akkor az is friss levegő.
2020. máj. 16. 17:07
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Leszarom a friss levegőt, a társaság és a pezsgés hiányzik.
2020. máj. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Aki olyan szinten introvertált, vagy paranoiásabb, vagy aki így meghasonult a vírus alatt, az biztos. Én egy pár hónapig még biztos nem fogok visszaállni a "rendes" kerékvágásba, mert félek attól, hogy elindulhat egy második hullám, nekem meg van elég másodbetegségem, ami miatt sztem könnyebben hathat rám a vírus olyan módon, aminek nem jó a vége. De idővel szeretném azért, ha visszakaphatnám a régi életem. Alapvetően inkább invtrovertált vagyok, de pl. színházba, koncertre, moziba nagyon szívesen jártam, és hiányzik, mert ezekkel a depressziómat nagyon jól tudtam kezelni. Meg azért úgy havonta elmennék étterembe vagy meginni vmit családdal, barátokkal ismerősökkel.
2020. máj. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
75%

Én is introvertált vagyok, de nagyon vártam már, hogy vége legyen ennek.

Mehetek fogorvoshoz a fogszabimmal a szokásos igazításra. Mehetek újra vezetni majd forgalmi vizsgázni. Már csak ettőla kettőtől is boldogabb lettem, de fogok találkozni a barátaimmal, akikből nincs sok, konkrétan kettő, de kevésszer láttam őket az elmúlt időben. Meg egyedül is fogok sétálgatni, leülni a fűben/padra anélkül, hogy félnem kéne a rendőröktől.

2020. máj. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!