Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez vér a székletben? Nem...

Ez vér a székletben? Nem tudtam eldönteni és most nagyon pánikolok.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az utóbbi időben a bélflórám regenerálásán fáradoztam és már elég jól helyreálltam. Nyáron lett valami fertőzésem és onnantól puffadtam/széklet problémám volt, de probiotikum kúra végre segített ezen (:

Kiderült, hogy tejfehérje érzékeny vagyok, de erre diétázom.


Szóval csak ezért ijesztenek meg ilyen dolgok sokkal jobban.. Ma elmentem délután wcre szokásosan. Nem ment a hasam, nem is volt székrekedésem, de a széklet tetején élénkpiros részt fedeztem fel, ami nem héjnak (pl paradicsom) tűnt, hanem ilyen elkenődésnek, de pici részén láttam csak.

Átgondoltam mit ehettem a tegnapi nap folyamán, mert jártam már hasonlóan pl dinnye/cékla/cserko után.


Tegnap ettem müzlit, amiben málna és eper darabkák is voltak. Okozhat ilyen elszíneződést? Illetve nagyon sokat ülök mostanában a munkám végett és néha fáj a fenekem picit, de székelésnél nem szokott fájni.

Nagyon nagyon be vagyok parázva, 21 éves lány vagyok.

Nem fáj semmim különösebben de félek..



2020. nov. 16. 15:13
 1/2 anonim ***** válasza:
ja elszinezuted
2020. nov. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ma már szerencsére nem láttam benne úgy hogy remélem de gyomoridegem volt egész nap ezért ment kicsit
2020. nov. 17. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!