Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hibás mikrohullámű sütő miatt...

Hibás mikrohullámű sütő miatt lehet bajunk?

Figyelt kérdés
Egy éve megkaptuk anyám mikróját, most vettem észre hogy 3 apró lyuk van a belsejében, ahol konkrétan ki lehet látni belőle, hátrafelé. Valamilyen fedlap lehetett rajta annó, de az már hiányzik rála egy jó ideje. Eddig párom takarította, ő nem tulajdonított neki jelentőséget, de most én és észrevettem. Már több mint egy éve használjuk. Szerintetek lehet bajunk a későbbiekben miatta?
2020. nov. 16. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Igen pl ha nem tudtok ételt melegíteni és a hideg kaja miatt torokgyuszit kaptok.
2020. nov. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha szépen felforralna titeket, akkor lehetne-de azt észrevennétek, úgyhogy nem:) Bár a wifit zavarhatja
2020. nov. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

a mikróból valahol ki kell jönnie a forró levegőnek, főleg, ha grillezni is lehet.

Macskát ne tegyél bele.

2020. nov. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem lehet grillezni vele, elég régi mikro. Köszi a válaszokat!
2020. nov. 16. 18:46
 5/8 gömbicica ***** válasza:
soha nem használnám.
2020. nov. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Látszik hogy be volt oda rakva valami lap valamint megnéztem neten ugyanennek a típusnak a belsejét és tényleg kellene lennie ott valaminek.
2020. nov. 16. 18:48
 7/8 A kérdező kommentje:
Mi se fogjuk többet használni.
2020. nov. 16. 18:49
 8/8 anonim ***** válasza:

A mikró kifelé sugárzik, és minél közelebb áll hozzá valaki, annál nagyobb dózist kapna, ha nem védené meg a Faraday elven működő fémburkolat.

Ez viszont csak akkor hatásos, ha nem hibás!

Vagyis NE használd, ha lyukak vannak a burkolatán!!

2020. nov. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!