Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki refluxos?...

Van itt olyan aki refluxos? És írhatok neki úzibe, lenne egy pár kérdésem.

Figyelt kérdés
2020. nov. 18. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Refluxos vagyok de nem válaszolok privátokra, nem értem, miért nem lehet itt megkérdezni, ha úgyis anonim ez az oldal. Másoknak is hasznos lehet, ha nyilvánosan el tudják olvasni.
2020. nov. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem. Igazad van. Hogy derült ki hogy refluxod van? Voltál orvosnál? Milyen vizsgálatok voltak? Mikyen tünetek voltak?
2020. nov. 18. 10:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Gasztroenterológián derült ki, endoszkópos vizsgálat után. Gyomorpanaszok, hányás volt a tünet.
2020. nov. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

11 evesen derült ki most vagyok 22 mai napig nem tudtak megmondani mitol alakult ki (stressz) sok vizsgálaton részt vettem de a gyomor tükrözés után is csak annyit bírtak mondani hogy hat refluxom van (koszi)

Vagy 5 fele gyogyszert probaltam mindegyik hasztalan volt mert több mellékhatása volt a hanyinger/hanyastol a hasmenésig

Kb 4 éve nem szedek semmilyen gyogyszert ra de kb 3 éve tisztán ezek és ez az egy ami segít a refluxban

Kerüld a sok tejterméket kenyérből tésztából keveset akkor is csak tk. Vagy extrudalt kenyér

Csak csirke a húsok közül és minél kevesebb fűszer ! Csiposet soha vagy mértékkel pár havonta egyszer !

Mindenből soványat vegyel (sajt,túró stb)

Cukor off !!!!

Zöldséget nyersen ne nagyon egyel csak párolva !

Gyümölcsök közül citrusféléket kerüld de pl a zold(!!) banán lugosit !!!

Nagyjából ennyi

2020. nov. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4: vagyok:

Vegyel salvus vizet minden reggel egy kis pohárral igyál meg (ha bírod )

2020. nov. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!