Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sos panik segitene valaki?

Sos panik segitene valaki?

Figyelt kérdés
Ramjott egy panik itthol vagyok karantenban mert erintkeztem covidossal es ez a masodik nap de mar panikolok ugy erzem mintha nem en uralnam a testem zsibbadok az alkapcsom is olyan furanak erzem mintha nem tudnam kinyitni a szam pedig ki tudom a kezeim es a labaim is ugy erzem mintha nem tudnam mozgatni de az is megy persze mondjuk ez mar egy par napja fent all de hol erzem hol nem inkabb este jon elo es felek es panikolok valaki tudna mivel javithatok a helyzeten?27L

2020. nov. 20. 19:41
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Lapozgasd a magyar helyesírás szabályait, az leköt.
2020. nov. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha ide tudsz írni, nagy gond nem lehet.
2020. nov. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ohhh ez a helyes iras miert is nem ezzel foglalkozik az oldal?hogy mindenki ezzel jon...
2020. nov. 20. 20:04
 4/10 anonim ***** válasza:
69%

Ha karanténba vagy, akkor igazán ráérnél ékezetes betűket használni.

Amúgy meg sztem kamu. Már sehol nem rakják karanténba, azt aki covidossal érintkezik.

2020. nov. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Romaniaban elek de ugy latom hogy itt mindenki csak kotozkodni tud azert nincs ekezet sem kepzeld es amugy sogorom lett covidos de mind1 ez az oldal ugylatom mar csak errol szol nem hogy segitsuk egymast hanem hogy belekossunk egymasba
2020. nov. 20. 20:20
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Tereld el a gondolataidat. Rakj be valami vígjátékot, vagy kedvenc sorozatot, esetleg 1 pohár bor társaságában video beszélgess egy baráttal, barátnővel. Ha van valami kreatív hobbid, varrás, gyöngyözés, rajz stb. akkor csináld azt, illetve vannak légzésgyakorlatok, azok is segíthetnek.
2020. nov. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen nagy nehezen jobb lett picit de azota is faj a fejem es olyan furcsa erzesem van
2020. nov. 20. 21:29
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy vagy kérdező? Próbálj meg megnyugodni, kösd le magad valamivel, ahogy az előző válaszoló írta. Minden rendben lesz! Kitartást nektek! :)
2020. nov. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Enyhe nyugtató nincs kéznél? Ismerem az általad leírtakat.
2020. nov. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Most jobban vagyok koszonom csak faj a fejem magnestressz van itthol csak abbol vettem be koszonom a valaszokat
2020. nov. 21. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!