Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az normalis, hogy szinte...

Az normalis, hogy szinte egesz nap jon fel valadek a szamba?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy a torkombol vagy az orrombol jon e. De szinte egesz nap "kopkodnom" kell (zsepibe ki).

Es ez mar evek ota igy van.

Nem dohanyzok.

Allergiateszt semmit nem mutatott ki, se tudoszuro (kb masfel eve nezettem meg).

Masnal is van hasonlo?

Minek a tunete lehet?

Semmit nem talaltak a vizsgalatok.


2020. nov. 22. 03:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Orrpolip is hasonló tüneteket produkál, mindenkép fül-orr gégészet!
2020. nov. 22. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is kivizsgálás lenne jó, orr-fül-gégészeten.
2020. nov. 22. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2 ahogy irtam, a ful-orr-gegesz semmit nem talalt
2020. nov. 22. 06:47
 4/9 anonim ***** válasza:
Értem, elnézést afelett átsiklottam. Ekkor lehet túlzásnak hangzik de vagy másikat kell felkeresni, vagy háziorvostól kérj tanácsot: mit tegyél mert ez valamit jelez, valamire utal.
2020. nov. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudtak mit tenni, es kohogok is masfel eve... Egesz nap kohogesi inger... Nagyon kimerultem mar ebben.
2020. nov. 22. 08:38
 6/9 A kérdező kommentje:
Most pedig megnezetni se tudom sehol, ha esetleg orrpolip lenne..mert azt nem neztek meg. De a szaraz kohogest sehol sem irjak az orrpolip tunetenek
2020. nov. 22. 08:39
 7/9 anonim ***** válasza:
Neten keress rá "orvos válaszol" rovatokra, ott írd meg kérdésedet orr-fül-gégésznek, beleírva azt is, hogy már voltál és nem találtak semmit, de számodra nagyon kétségbeejtő ez, hogy tünetek nem enyhülnek. Akik neten válaszolnak orvosok, remélhetőleg nagyon segítőkészek, empatikusak.
2020. nov. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia. A férjemmel is ez van, szinte állandó köhögési inger, hol száraz, hol váladékos.


Ő is szinte egész tudna köpködni szerintem

Néha annyira besűrűsödik neki, hogy se fel se le nem megy

2020. nov. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#8 es o volt orvosnal ezzel? Mit mondtak neki?
2020. nov. 27. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!