Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha az egyik szívbillentyű nem...

Ha az egyik szívbillentyű nem zár el rendesen, annak milyen jelei/tünetei vannak?

Figyelt kérdés

nov. 22. 07:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ennek is vannak fokozatai, nálam például csak nagyon enyhe szívritmuszavart okoz, néha érzem, hogy félre üt párat.
nov. 22. 07:34
 2/6 anonim ***** válasza:
53%

Azért ritmuszavar enyhe esetben nem alakul ki emiatt.

Kérdező, melyik billentyű?

nov. 22. 09:19
 3/6 A kérdező kommentje:
nov. 22. 09:33
 4/6 Wonny ***** válasza:
Ez az aorta billentyű ugye? Van akinek semmi panaszt nem okoz. Van akinél terhelésre enyhe fulladást. Neked van panaszod?
nov. 22. 10:10
 5/6 A kérdező kommentje:
Mostanában ha éjszaka felébredek,nagy levegőket kell vennem,aztánn vissza alszom,reggel remegni szoktam,de elmúlik lassan.
nov. 22. 10:15
 6/6 Wonny ***** válasza:
Ez már inkább pszichés dolog nálad, szorongás. Azért van, mert tudsz erről a kis problémádról, és tudat alatt is szoronghatsz ez miatt. Nekem is így volt, amikor megtudtam hogy billentyű elégtelenségem van, mitrális prolapsus. Ennek már 30.éve! És még élek, de sokat stresszelek miatta, nem kéne, orvos szerint sem.
nov. 22. 11:55

További kérdések:

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!