Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Átmulatott italos éjszaka...

Átmulatott italos éjszaka után,semmi étvágyam nincs, jó ha sós vizet iszok?És talán egy csokit meg tudok enni.

Figyelt kérdés

Más nem megy belém, de azt olvastam valahol, hogy ilyenkor sóra és cukorra van szükség.

Igaz?



#Alkohol. Másnapos.
2020. nov. 22. 10:31
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Csoki jó ötlet de a sós vizet inkább ne...
2020. nov. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Na azért ne igyál sós vizet, mert a fiziológiás sóoldat sokkal kevésbé tömény, mint amit te gyártanál magadnak. Az ásványi só nem merül ki a nátriumban. Nem lesz semmi bajod egy kis macskajajtól, nyugi, nem halsz éhen. A jövőre nézve vond le a következtetést.
2020. nov. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Sós víz felejtős. Ásványvíz ha van az a jó. Meg jégkrém!
2020. nov. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sima víz más nem kell
2020. nov. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
1,5 literes viz, pezsgotablettaval. Megnezium, kalcium. Nalunk ez a befuto. Sos viz szerintem hulye otlet.
2020. nov. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A megborult ionegyensúlyt kellene mielőbb visszaállítani.

Nekem, amikor még részt vettem ebben a sportban, akkor az jött be, hogy pár deci vízben megfőztem egy erőleveskockát (Maggit: akkoriban még csak az volt), és úgy forrón, fújkálva elszürcsöltem egy-két teáskanállal.

Kell hozzá lelkierő, mert elég reménytelennek tűnik, hogy abban az állapotban ilyesmit le lehet nyelni (úszkálnak a tetején a kis bizbazok, meg zsíros is, érted), de ha két kiskanálnyit sikerül bejuttatni a szervezetbe, akkor utána már csak várni és figyelni kell. Az az érzés, ahogy a végtagjaidból néhány másodperc alatt távozik a diszkonfortérzés, na az megfizethetetlen. (Utána már csak ezért is be fogod kanalazni a többit is, de az első pillanatok a legemlékezetesebbek.)

Tudom, hihetetlen, de pár perc múlva meg a hűtő felé fogod venni az irányt: van-e valami ennivaló is még.

Állítólag vannak még hasonló hatású ételek (savanyúkáposztalé, mittudoménmi), de azokat nem próbáltam.

2020. nov. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem natrium-kloridra, azaz konyhasora van szukseged. Raadasul az kiszarit. A so azt a sot jelenti.
2020. nov. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
27%
Igyál egy pohár sört. Csodákra képes másnapon. Meg a smack leves is. Csokit felejtsd el, az baromság ilyenkor.
2020. nov. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!