Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a hangommal? A...

Dani20026300 kérdése:

Mi lehet a hangommal? A hangommal lenne egy olyan fajta probláma,

Figyelt kérdés
hogy amikor beszélek akkor mintha a mondat végére néha elvékonyodna,zene készítésnél nagyon hamar elfogy a levegő, (amikor mondom a szöveget) . Van olyan hogy alig lehet érteni amit mondok,de ez is ritkábban fordul elő. Olyan mintha "nem lennék biztos magamba" és mintha egy félénk kisifiu akarna megszólalni. Nincs se mély,se magas hangom, nem tudom behatárolni,valamikor tök jó vissza hallani,valamikor meg azt mondom hogy úr isten mi ez a förmedvény. Kihez tudnék fordulni, vagy ezt hogy tudnám kiküszöbölni? 18 éves fiu.

2020. nov. 23. 01:02
 1/1 anonim válasza:
Nekem is szokott ilyen lenni. Nekem vagy azért, mert nem figyelek oda a levegővételre, vagy mert tudat alatt eléggé izgulok/ideges vagyok. Ha félek akarat nélkül is magasabb lesz a hangom az eredetinél, igaz én lány vagyok.
2020. nov. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!