Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ugye nem lesz semmi baj?

Ugye nem lesz semmi baj?

Figyelt kérdés
Tegnap éjjel megnéztem a Megan is missing filmet. Es Nagyon felkavart, nem kellett volna megnéznem, hiszen nem bírom az ilyeneket,csak hát annyira felkapták hogy érdekelt hogy mi olyan szörnyű benne... Na mindegy, szóval a lényeg, hogy úgy érzem, valaki figyel, főleg amikor kimegyek a fürdőbe, ahol van két ablak is. Olyan érzésem van, hogy ha elalszom, valaki álmomban felkap es elrabol, és nem ébredek fel csak akkor amikor már késő lesz. És alapból van egy olyan félelmem hogy meghalok ha elalszom, és ilyenkor mindent összekombinalok mindennel is. Szóval ma egy csomoszor került szóba a halál, a tv műsorban is elpusztult az elefánt,meg ölték egymást az állatok, aztán a Tumblr is kidobott egy halállal kapcsolatos memet, meg még annak az apukája is meghalt,akinek ma nézegettem az instajat(régen halt meg,csak most tudtam meg). És ezek alapján úgy érzem,hogy ez egy jel... Kérlek nyugtassatok meg, hogy szimplán csak pszichiátriai eset vagyok, és nem lesz különösebb baj(legalábbis azok amiket leírtam)

2020. nov. 23. 02:05
 1/8 anonim ***** válasza:
nem lesz semmi baj :)
2020. nov. 23. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Nyugodj meg, szimplán csak pszichiátriai eset vagy.
2020. nov. 23. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Semmi baj, nem figyel otthon senki, ez már csak a film hatása miatt van. Próbáld elkülöníteni a film és valóság között. Próbálj meg pihenni ne agyalj rajta máskor próbálj ne nézni ilyen filmeket mert tényleg nem fogsz tudni másra koncentrálni. :)
2020. nov. 23. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A halálfélelmet nehéz legyőzni.
2020. nov. 23. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Nyugi, nem figyel senki...

Az én tanácsom, hogy keress egy pszichológust és mond el neki mi van veled...

2020. nov. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ugyanez van velem is...1 hete nem alszom mióta megnéztem...

de nyugi senki nem figyel

aludj fényekkel én is úgy alszok

2020. nov. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagyok normálisak. Én is láttam. Semmi hatás, csak egy film, de hát ha eleve van valami alap kettyòtok..
2020. nov. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Okés, a film miatt már jól vagyok, csak hát mint az utolsó is írta, nekem alapból vannak ilyen furcsasagaim
2020. nov. 24. 01:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!