Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Leletre lenne szüksége egy...

Leletre lenne szüksége egy másik orvosomnak. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Szóval még januárban készült egy leletem a kórházban és most az egyik kezelőorvosomnak szüksége lenne rá, de én már itthon nem találom. A kérdés, ha én most bemegyek a kórházba, hogy hello januárban adtatok ki leletet ezen és ezen a néven ilyen taj számmal akkor nyomtatnak nekem megint egyet?

Előre is köszönöm a válaszokat.


2010. aug. 11. 08:10
 1/2 anonim ***** válasza:
én is voltam már így, félév után kellett egy eredmény amit a kórházban nem is adtak oda anno. felhívtam őket, hogy megkaphatom -e utólag, és azt mondták menjek be és nyomtatnak egyet. szóval nekem adtak.
2010. aug. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, én most készülök be a kórházba. Remélem hogy simán kinyomtatják, végül is nekik a gépben kell lennie és csak egy nyomtatás gomb az egész.
2010. aug. 11. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!