Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Levil gyógyszer segít?

Levil gyógyszer segít?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy epilepsziás vagyok,de remélem,hogy kinövöm majd.

Szedem is a Levil gyógyszert, viszont az a baj,hogy nincs semmi hatása,nem tudom,hogy hat e.

Egy vérvétel ki tudja mutatni ha hat vagy ha nem hat?



2020. nov. 24. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az a hatása hogy nincs rohamod.
2020. nov. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De úgy értem,hogyha nem válik be, akkor egy vérvétel ki tudja mutatni,hogy használ e a gyógyszer?
2020. nov. 25. 07:52
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szép napot, sorstárs!

Kezdő epis lehetsz, ha ilyet kérdezel! Tényleg semmit nem tudsz a betegségedről?

Mennyi idős vagy? Mennyi és milyen rohamod volt a Levil szedésének kezdete előtt?

Csökkent a rohamaid száma/súlyossága? Teljesen elmaradtak a rohamaid?

Az epilepszia egy életre szól, max. totál rohammentes lehetsz, "gyógyult" nem.

Nem influenza, vagy torokfájás, ami, ha múlik, minden oké.

Sokan "kinövik", azaz rohammentesek tudnak maradni.

Hogy az életed minden pillanatában, illetve, míg indokolt, a legmegfelelőbb gyógyszert kapod-e, azt --mint az első írja-- abban tudod mérni, mennyire képes a rohammentes életedet biztosítani. Vagy, ha rosszabb a helyzet, legalább stabilan tartani.

A vérvétel során (többek között) a véredben lévő levetiracetam mennyiségét tudják kimutatni, nem azt, hogy a te epilepsziás állapotodon javított, vagy rontott-e.

[link]

2020. nov. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok, az utánam válaszoló szépen leírta.

Azt nem mutatja ki a vérvétel használ e, hanem amikor a gyógyszer szintjét ellenőrzik, azt nézik szeded e rendesen.

2020. nov. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!