Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kakiláskor van, hogy az...

Kakiláskor van, hogy az ujjaddal piszkálod ki a kakit, ha szorulásod van?

Figyelt kérdés

2020. nov. 25. 11:53
 1/7 anonim ***** válasza:
19%
Legutóbb gyerekként csináltam ilyet.
2020. nov. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Persze, és utána ugyanazzal az ujjammal keverem a kávémat is. Barna-barna, tökmindegy, nem?:D
2020. nov. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Gonosz valaszok lesznek jo esellyel, de igen. Megpedig azert, mert ereztem regota, de ha beledoglottem volna az erolkodesbe, se jott volna ki. Hosszu ido kellett volna meg, hogy valami nagy adagtol beinduljon a perisztaltika, es egy lendulet beinditsa.

Igen, jott el ilyen pont. Mikor egy osszeszaradt, kis atmeroju darab mar atjutott a belso zaroizmon, tenyleg ott van.

Remelem, nem a perverz kerdezo voltal.

2020. nov. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Jaj, nem lennék képes ilyesmit csinálni! Undorító lenne nagyon! A kérdés iszonyúan perverz.


Wc papírral legfeljebb a záróizom "vérkeringését" próbáltam serkenteni valahogyan - de mint tudjuk, SOK FOLYADÉK, főleg tiszta csapvíz - fogyasztása kellene ahhoz, hogy a bélműködés normalizálódni tudjon.


Az emberi szervezet elég nagy százaléka VÍZBŐL áll - ha jól emlékszem az orvostudomány 90-ot állít. Át kell mosni a bélrendszert. Ha végképp elkerülhetetlen már, akkor beöntő készülék alkalmazásával.


Ui: akár még FÁJDALMAS VÉRZŐ ARANYÉR is keletkezhet ilyesfajta "piszkálódásból"!!! Szerintem. Inkább ne próbálkozz tovább ezzel a tevékenységgel, légy szíves.

2020. nov. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baj nem szarmazik belole, ha valaki kinjaban ehhez folyamodik. De utana azt az ujjat meg szappan elott suroloszerrel vagy higitott domestossal suvickolni kell.

Nem jodolgaban folyamodik valaki ehhez a vegso megoldashoz.

2020. nov. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát mi szoktunk venni ilyen papírgurigát, valami WC-papír, vagy mi, aztán használjuk is.
2020. nov. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én anal intrudert használok erre.
2021. ápr. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!