Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tartjátok egészségesen...

Hogyan tartjátok egészségesen a gerinceteket ágyban tanuláskor, laptopozáskor?

Figyelt kérdés

Először egyenest írtam, de elvileg S-alakú a jó, szóval amikor leülünk szépen nem görnyedve.

Én próbálom kihúzni magam, de néha elfelejtem és azon kapom magam, hogy begörnyedek, akkor hasra fekszem, de akkor egy idő után fáj a vállam.



2020. nov. 26. 10:05
 1/8 Angel3000 ***** válasza:
Szi! Ki kell támasztani a hátad egy párnával, akkor kènyelmesebb!
2020. nov. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az emberi testet nem ágyban tanulásra, és laptopozásra tervezték.

Természetes hogy megfájdul/zsibbad mindened.

2020. nov. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hat en ugy, hogy nem agyban tanulok, de igazabol nem a gerincem miatt, hanem mert elaludnek rogton kb :D Ulj asztalhoz is neha szerintem. Ja meg hat ugye szerintem most, hogy ennyit vagyunk otthon, mindenkeppen fontos a sportolas is, amiota otthon edzek, azota jobban is erzem magam.
2020. nov. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Utolso ezt mondd ugy hogy 8-3ig online oraid vannak amig között 10 perc szunet van max es 2-3 oras egy egy óra. Utana futok ki a kertbe egyet nyujtozni es dolgozni, hogy ne bolonduljak meg.

Btw próbálj ne az agyba hanem az asztalnál gépezni. Bar nekem akkor az alsofelem fajdul meg. De en mindennap edzek utana es az kinyujt. Vagy ahogy az elso írta dolj hatra sok parnara az kitamaszt

-egy egyetemista.

2020. nov. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, szinten egyetemre jarok, reggeltol estig oraim vannak. Tehat tapasztalatbol beszelek en is. Nyilvan minden ember mas, es nem is azt mondtam, hogy tanuljon csak asztalnal, de nem olyan rossz az szerintem.
2020. nov. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Szoktam itthon tornázni, a mozgással nincsen gond.

Igazából azt vettem észre, hogy ágyban többet mozgolódok, a székben ülve pedig mindig be van hajlítva a térd, a könyök, és a fenekem nekem is fáj nap végére, szóval próbáltam valami egészségesebb megoldást keresni. És sajnos a rendrakás az egyik ellenségem, szóval az is közrejátszik, hogy el kéne pakolni az asztalról... de akkor rászánom magam és kipróbálom váltogatva.

2020. nov. 26. 11:39
 7/8 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy nem ágyban gépezünk, egérmozin, hanem asztalnál, rádugva rendes monitorra.

Nem mellesleg az irodában sem ágyban szokás dolgozni és az még hosszabb.

2020. nov. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Muszáj ágyban tanulnod? Beteg vagy talán? Ha nem, akkor vegyél egy kényelmes széket, ne legyen puha az ülése, az tartja a gerincet.És legyen behajlítva a derekánál a derekad felé. Sokkal kényelmesebb, mint ágyban.
2020. nov. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!