Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vásárlási idősáv: az időseknek...

Vásárlási idősáv: az időseknek nem kellett volna többet "letenni az asztalra'? Hiszen a saját egészségükről van szó?

Figyelt kérdés

Ma voltam bevásárolni fél tizenkettőkor. Feltűnően sok idős embert láttam az üzletben. Megtehetik, hiszen megengedett, hogy egész nap, bármikor vásároljanak. De amikor én az órát figyelem egész délelőtt, hogy mikor mehetek már, kicsit dühös leszek, hogy ők nem járulnak többel hozzá a saját egészségük megőrzéséhez. Eleve ilyen szabályt nem kellett volna hozni. Egész napjukból szerintem kitelik, hogy betartsák az idősávot.

És pont akkor voltak ott, amikor végre beáramlott a sok fiatalabb vásárló, akinek addig tiltott volt. Elég nagy tömeg volt, és benne a sok idős ember is. Ez veszélyesebb, mintha egyáltalán nem lenne idősáv.



#idősáv az időseknek, de nem használják?
2020. nov. 26. 15:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
8. Leírtam miért! Ha nem tudsz szöveget értelmezni minek használod ezt az oldalt?
2020. nov. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
8. Azért te szerencsétlen hülye mert egy részük fizikailag nem képes rá. Az öregek tanácsával azonosítani az összes nyugdíjast olyan mintha a kormánnyal azonosítanád az egész magyar lakosságot. Ezek szerint neked mindig az a véleményed, mint Orbán Viktornak. Komolyan nem értem akkor min hőbörögsz. Hisz az lett amit akartál.
2020. nov. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!