Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Körömgombával mehetek uszodába?

Körömgombával mehetek uszodába?

Figyelt kérdés
Mármint lefertőzök-e vele mindenkit a medencében? A zuhanyzókat megkímélem magamtól.
2010. aug. 11. 13:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem!
2010. aug. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
sajnos fertőző,tehát így nem mehetsz.
2010. aug. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
36%
Az uszoda vize tele van fertőtlenítőszerrel, és ha nem te mész, akkor megy más valamilyen fertőzéssel, emiatt kár lemondanod az úszásról. Nem szaladgálnak a gombák, az uszoda vize hatalmas mennyiségű ahhoz képest. Viszont ugye kezelteted?
2010. aug. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez mindenkinek a lelkiismeretére van bízva.

Természetesen - mivel fertőző - nem ajánlott uszodába, strandra menni körömgombával, de tekintve, hogy senki sem ellenőrzi, sokan nem törődnek a többi emberrel.

Kérlek, hogy te ne fertőzz meg másokat!

2010. aug. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Persze menj nyogodtan, majd kicsit sokan fognak venni nailrepairt a városban:)
2010. aug. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Később fog meggyógyulni, vagy sohasem......, mert mindig felülfertőződik valaki mástól.
2010. aug. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
tényleg, oltári intelligencia fertőző betegséggel fürdeni menni. végülis, ha mindenki belepisil én miért ne? gratulálok. alap műveltség szerintem. az, hogy ezt sokan nem tudják vagy nem foglalkoznak vele az szégyen, nem pedig felhatalmazás arra, hogy mindnekinek lehet.
2010. aug. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Fel sem szabadott volna tenni ezt a kérdést! Ha mindenki úgy gondolná hogy csak ő megy gombával úszni az...dehát mindenki úgy gondolja sajnos ezért van ennyi gombásfertőzés strand ,uszoda után....higiénia!!! Az jó lenne ...
2010. aug. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

na, ezért nem járok én uszodába és strandra. gusztustalan, ami ott megy. belehugyozás, körömgomba, egy halom hajszál, stb..

inkább a Balaton és a tenger... abban legalább hipó meg undorító vegyszerek sincsenek...

2010. aug. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Természetesen kezeltetem. Mát nagyon régóta kezelés alatt áll, gyógyszeres is meg kenőcs. A kérdés úgy merült fel bennem, a felháborodottaknak válaszolandó, hogy tele van klórral a medence, amit nagyon sok minden nem él túl, gondoltam esetleg a gomba sem. Egyébként megjegyezném, hogy 8 évig jártam úszni korábban, papucsom soha nem volt, és semmi fertőzést nem szedtem össze ezalatt. Utána abbahagytam, és 3 évre rá megjelent a körömgomba, pedig uszoda közelébe sem néztem...
2010. aug. 11. 16:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!