Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Létezik valami olyan amitől...

Létezik valami olyan amitől ténylegesen lehet hízni?

Figyelt kérdés
már nagyon régóta hízni akarok. Eddig étellel próbáltam felhozni magamra a kilókat de nem sikerül valahogy. Az a gond hogy hiába szeretnék minél többet enni valahogy nem bírok. Inkább rosszul leszek és hányinger kerülget. A pajzsmirigyemet már ki vizsgáltattam és semmi bajom. Szóval már odáig jutottam hogy nem tudok mit kezdeni magammal. Ilyen port is ittam már amit a sportolók használnak mert azt mondták ezzel éhesebb leszek meg majd jönnek rám a kilók erre sehol semmi. edzéssel is próbálkoztam már hosszú távon de akkor is csak az izmom lett nagyobb, én pedig zsírt szeretnék valahogy teremteni magamon. Van valami ötletetek?
2020. nov. 30. 04:07
 1/2 jasminn8 válasza:
Az a baj, hogy nagyon fontos a "normális" életvitel a rendszeres étkezés mellett. Mennyit alszol? Mikor fekszel le? Mit étkezel? Milyen rendszerességgel? Van-e napi kialakult rendszeresség az étkezés/ illetve a alvásban? Mennyire vagy stresszes? Felkelés után, milyen sorrendben vannak rutinjaid? A reggeli is mérhetetlenül fontos... Ezek apróbb dolgoknak tűnhetnek, de összességében képesek helyreállítani a szervezeted olyan szinten, hogy magadnak formálhasd a tested. Pl. Az emésztésed is lényeges ilyen szempontból! Sajnos amíg nem tudom ezekre a választ, addig nem is nagyon segíthetek ennél többet de drukkolok ✌☺
2020. dec. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kevés alvás

Fűtés föltekerése (ha csak egy kicsit is fázol, azzal energiát égetsz)

Kései vacsora

Víz vagy sima tea helyett kakaó / kóla / cukrozott vackok ivása

Ne rágózz (emésztőnedveket termel, a szervezet úgy érzékeli, éppen eszel, és beindul tőle az emésztés)

Próbálj meg kicsit gyorsabban enni (később észleli a szervezet, hogy jóllakott)

2020. dec. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!