Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális nagyobb stressz...

Normális nagyobb stressz hatására zsibbadás?

Figyelt kérdés
Szerncsére csak párszor fordult elő, de volt, hogy nagy stressz hatására elkezdtek zsibbadni a karjaim, egyszer a lábaim is és olyankor kicsit lever a víz is. Legutoljára a karzsibbadás mellett közvetlenül a fülem felett éreztem, olyan volt, mintha ráraktak volna mindkét fülemre valami súlyt. Ezt mi okozza? Lehet valami baj belőle?
2020. nov. 30. 13:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez így elsőre valami vérnyomással összefüggő dolog lehet, amit meg ügye befolyásolhat a stressz, szóval igen, lehet.

Viszont szerintem nem árt utánajárni ennek

2020. nov. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A vérnyomásom alapból magasabb sajnos. Van mikor 150 körül van egy szúrópróba szerű mérésnél. Járok kardiológushoz kontrollra, de már vagy másfél éve voltam utojára, szóval nem árt menni újra.
2020. nov. 30. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!