Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tudok az ellen tenni,...

Mit tudok az ellen tenni, hogy állandóan beszakad a bőröm?

Figyelt kérdés
Régebben rengeteget rágtam, es undorito voltak az ujjaim. (Szemolcs is volt) mostanra már felhagytam vele, eltűntettem a szemölcsöket, stb. De az utóbbi napokban azt veszem észre, hogy állandóan beszakad, és a körmöm alór így felakar jönni a bőr(úgy érzem) ezért mindig feltépem, és baromira fáj.. tudtok valami tipped adni ez ellen?
2020. dec. 1. 23:27
 1/3 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Vegyèl kôrômrrôsitô lakkot a Dm boltban lehet kapni!
2020. dec. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Koromgomba. Csokkentsd azokat az eteleket,amik a gonbat taplaljak...
2020. dec. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem azzal volt mindig problémám hogy lapocskákban jött fel, és annyira vékony volt h fájt! Vettem én is ezt a köröm lakot de semmit nem ér, pénzkidobás. Körmös boltban lehet hogy kapsz olyat ami tényleg jó, de a drogériás vacak. Körmös ismerős mondta, nem kitalálom és tapasztalat is. De szedj vitaminokat. Gyógyszertárban van, körömre és hajra. Azóta gyönyörű a hajam és a körmöm is. Én ezt szedem [link]
2020. dec. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!