Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szív körüli fájdalom 18 évesen?

Szív körüli fájdalom 18 évesen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nagyjából fél éve érzek kellemetlen fájó érzést a szívem körül, amihez gyors szívdobogás is járult időnként. Nyilván megijedtünk, így elmentünk kivizsgáltatni. Vérképemen minden jó, kivéve a bilirubin, de azt mondták ezzel ne foglalkozzak. Oké. Csinált a háziorvosom EKG-t, ott is minden rendben volt. Elküldtek kardiológiára, ahol történt szintén egy EKG és egy szívultrahang is, és ott is minden rendben volt. Ez volt szeptemberben, onnantól kezdve hagyták a dolgokat, azt mondták lelki, de én ezekben nem hiszek,vagy nem is tudom..


Szerintetek valami komoly dolog okozhatja? A lelki alatt mit lehet érteni? Félig nyugodt vagyok mert a szívemet kivizsgálták, félig meg nem mert mindig fájdalmat érzek🥺


18/L



2020. dec. 3. 22:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Lelki alatt azt értik, hogy valami stressz vagy egyéb okozhatja, nehéz időszak az életedben, valami veszteség ért, amit nem tudtál feldolgozni, vagy valami hasonló. Az ilyen dolgoknak is lehet ilyen hatása. Vagy a szüleid túl szigorúak veled és emiatt stresszes vagy, ami talán fel sem tűnik neked, mert megszoktad. A lelki okokkal az sokszor a probléma, hogy nehéz megfejteni, mert nem egyértelmű.
2020. dec. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincs baja a szivednek! Kimutattak volna a vizsgalatok!🙂

En marha stresszes eletet elek, es meg kb 1 evig sajnos igy is marad, es ugyanilyen problemaval kuzdok mint te. Nem szervi bajunk van!🙂

2020. dec. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
En 25 eves vagyok, szinten lany, ez lemaradt.
2020. dec. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Most hirtelen elkezdett zsibbadni a bal kezem és nagyon megijedtem. Remélem ez is a lelki dolog miatt van és elmúlik. Köszönöm szépen a gyors választ! :)
2020. dec. 3. 23:24
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez is elmulik!:)

Ahogy te is megjelolted a hipochondriat, en is erre tippelek. Ha elkezdenel olvasni a szivroham tuneteirol pl (de ne tedd), egyre tobb dolgot kezdenel felfedezni, hogy jee ezt is erzem, meg ezt is.

Van otleted, mi az ami nem klappol az eletedben, ami miatt ez kialakulhatott?

Nagyon fiatal vagy meg, hogy a sziveddel tortenjen valami kizart!:)

2020. dec. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ezen dolgozunk egy szakemberrel:) , eddig sajnos kevés sikerrel, de igyekszem én is és ő is
2020. dec. 3. 23:56
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az már jó hogy szakemberhez jársz, remélem segíteni fog, én is pánikbeteg vagyok!
2020. dec. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem akkor voltak ilyen bajaim,mikor kevés vizet ittam.
2020. dec. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én is meglehetősen kevés vizet iszok sajnos.. Ráveszem magam a napi 2 literre!☺️ Eddig csak feleket ittam
2020. dec. 17. 12:40
 10/11 anonim ***** válasza:
Én még annyit sem ittam sosem,aztán egy idő után mindig beszúrt meg gyorsan vert a szívem.De mióta megiszok mindennap másfél l vizet,elmúltak ezek a bajok szerencsére.
2020. dec. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!