Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lazítsam el a hangszála...

Hogyan lazítsam el a hangszálaimat?

Figyelt kérdés

Alapból egész átlagos hangom van, de valamivel mélyebbre vágyom.

Azt érzem, hogy a hangszálaim valamennyire folyamatosan meg vannak feszülve, de ébredés, vagy (elnézést kérek hogy ezt hozom fel példának) önkielégítés után sokkal lazábbak, és akkor észrevehetően mélyebb a hangom is. Ráadásul természetes, tehát nem hangzik erőltetettnek, mintha direkt próbálnám mélyíteni. És sokkal jobban is esik így beszélni, erőteljesebb, karakteresebb hang, én is magabiztosabb leszek tőle. De ezekkel egyrészt az a baj, hogy nyilván nem alhatok, vagy maszturbálhatok minden alkalom előtt, amikor meg kell szólalnom, másrészt pedig hogy ilyenkor is csak legfeljebb fél óráig tart a hatás.

Hogyan lehetne elérni, hogy alapból olyan lazák legyenek a hangszálaim?


18/f



2020. dec. 4. 10:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Tudod a konkrét okát, hogy miért mélyebb a hangod alvás és maszti után? Azért, mert megpihennek a hangszálak és újra be kell melegedniük. Tehát, a hangodon nem tudsz változtatni, mélyíteni, csak pihentetéssel, átmenetileg, amíg be nem melegszenek a hangszálak.
2020. dec. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
50%
Tudom, hogy ez ma eretnekségnek számít, de köhints párat, míg teljesen oké nem lesz. Ha úgy van, beleordíthatsz egy párnába ilyen nagyon levegősen, bár én inkább az utcán random emberek arcát javasolnám erre a célra, persze nem muszáj így, ha nem is videózod.
2020. dec. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!