Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Káros-e a barátnőm hangszálain...

Káros-e a barátnőm hangszálainak, ha miközben ő éppen hangot ad ki, én ezt csinálom vele? (ld. Kifejtésben)

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy évek óta nagy a nyakfétisem. A 18-as barátnőmmel közel 2 éve vagyunk együtt, és rengeteget szórakozom a nyakával, amikor együtt vagyunk. Nem csak szexuális célból izgatom (ja, én 20/f vagyok), hanem csak úgy játszani is szoktam (és nagyon szeretek is) az Ő nyakával.

Az eddig leírtak talán még mind normálisak, de pár hónapja találtam ezt a videót (link lent), és az első következő alkalommal, amikor Vele lehettem, megcsináltam a nyakán azt, ami a videóban is látszik ill. hallatszik. Pár alkalommal még gond nélkül hagyta, de később felvetette, hogy talán mégse kéne ezt csinálnom neki, mert hátha rosszat tesz eme mutatvány a hangszálaknak. Mivel a pontos választ nem tudjuk, ezért írtam ki a kérdést, hátha valaki tudja erre a választ. Értelmes válaszokat előre is köszönöm mindkettőnk nevében :-)

http://www.youtube.com/watch?v=outvYhJZQvY



2014. aug. 11. 22:56
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy ez bármi bajt okozna.


De nem lett volna elég megkérdezni, hogy a videóban látottak károsak-e..?

2014. aug. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Kedves Első! A válasz felső sorát köszönöm szépen :)

A második soroddal meg csak úgy vagyok, hogy ezen az oldalon akárki akárhogyan próbáljon is tökéletesen fogalmazni egy kérdést, valamire úgyis kap kritikát. További szép estét! :)

2014. aug. 11. 23:12
 3/10 anonim ***** válasza:
Fura egy fétised van...
2014. aug. 12. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
a nyakonbäszás új értelmet nyert, drága barátaim!
2014. aug. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha velem ezt tennéd , hamar kitenném a szűrödet. Normális vagy? Nem hiszem. Úgy látszik óvodás szinten vagy. Olyan görcsöt kaphat a nyelőcsövébe, hogy szaladhattok az ügyeletre, ha addig meg nem fullad
2014. szept. 1. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

"Ha velem ezt tennéd , hamar kitenném a szűrödet. Normális vagy? Nem hiszem. Úgy látszik óvodás szinten vagy. Olyan görcsöt kaphat a nyelőcsövébe, hogy szaladhattok az ügyeletre, ha addig meg nem fullad"


Kedves ma 07:27-es válaszoló, tisztára félreértetted a kérdést. Pusztán csak azért nem a szexualitás kategóriába írtam (amúgy magának a nyakazásnak meg nyakfétisnek valóban a szexhez van köze, meg mindennek amit egymás nyakával teszünk), hanem az egészségügyibe, mert arra voltam kíváncsi, hogy káros-e. Félig már megválaszoltad ugyan, mert szted roppantul káros, a további kérdés az, hogy mi káros és mire.

Nem akarlak megsérteni, de nem vagyok benne biztos, hogy épp reggel a legjobb a szövegértésed. A kérdés ugyanis az volt, hogy a HANGSZÁLAKra káros-e AZ, amit a KIFEJTÉSbe írtam. Sztem fullra mársa gondoltál Te mint én, hogy mit is csinálok a bnőm nyakával. Nem fullad meg. Ha kételkednél, akkor Ő maga írja a következő választ, hogy tiszta legyen.

Amit én csinálok, csupán annyi, hogy amikor épp nem simogatom/csókolgatom, hanem jobban "játszani" akarok vele finoman nyomogatom be, ami nem fáj neki az esetek 99,9999999...%-ában. Te vajon mit hittél, hogy mit csinálok vele? Olyan erősen nyomom be a torkát szted, mintha azzal akarnám fojtogatni? Tájékozódtál volna jobban, mielőtt választ írtál volna... Istenem...

2014. szept. 1. 07:56
 7/10 A kérdező kommentje:
ja és már maga a kérdés is kizárja az óvodás szintet: ha tényleg ovis lennék, nem tudnám, hogy amikor egymás nyakával szórakozunk, azt akár szexuális célból is tehetjük...
2014. szept. 1. 07:58
 8/10 anonim ***** válasza:
Nézz utána hol helyezkednek el a torokban a hangszálak :-(
2014. szept. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

ma 15:01-esnek: már azóta tudom, amikor még tényleg ovis voltam (most már 20éves vagyok)

de mielőtt még további 20 válaszoló feltételezné azt, hogy olyan erősen benyomnám a gigáját, hogy attól fulladna meg, még ebben a minutumban leszögezem, hogy a simogatásnál csak akkor érek erősebben az Ő nyakához, amikor nagyon gyengén megnyomom a fentebb leírt módon, és még aközben is max olyan a nyaknyomkodás erőssége, mint ha úgy írnál a számítógéped billentyűzetén, hogy nem "ütöd a gépet", hanem finoman nyomod meg a gombokat, és ez nem fáj neki

egyébként abban még talán igazad lehet, 15:01-es, hogy rossz hely és veszélyes lehet - akkor, ha vigyázatlanul csinálnám Neki, ami persze nagy felelőtlenség is lenne... de mielőtt írtad a válaszodat, éppen pár sorral azelőtt írtam le elég világosan azt, hogy amit a kérdésben írtam, azt csakis vigyázva csinálom Neki...

2014. szept. 1. 17:45
 10/10 A kérdező kommentje:

ma 07:27 "Normális vagy? Nem hiszem."

nem kell elhinned, mármint nem kötelező - a barátnőm viszont TUDJA, hogy igenis AZ VAGYOK, és pont ezért szeret engem. ha tudnám ki vagy, már csak azért is elküldeném az esküvői képeinket (pár éven belül biztos meglesz, mivel mindketten biztosak vagyunk abban, hogy életünk végéig együtt akarunk maradni), hogy citromsárgává tegyelek az irigységtől... :P :D

2014. szept. 1. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!