Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért akarják lebeszélni az...

Miért akarják lebeszélni az embereket arról, hogy beadják maguknak a Covid vakcinát, amikor ezért csak még jobban kötelezni akarnak majd minket?

Figyelt kérdés

Pl a Gödény meg ilyenek? Oké, megértem a jó szándékot. De ha megpróbálja sulykolni a népet, hogy ne adassák be. Mert ő szerinte az veszélyes. Akkor még több emberrel beakarja addattni a kormány. Mert akkor azt fogják hinni, hogy azért adják be kevesebben maguknak mert vannak ilyen szószólók. És szerintem csak max pár munkahelyre nem lehetne eleve menni a vakcina nélkül. Így pedig majd talán valahogy megoldják azt is, hogy pl buliba, fesztiválra, sportrendezvényre sem mehes el nélküle. Sőt, még a végén pont az ilyenek miatt nem lehet kb majd az utcára sem kimenni. Bár ahhoz, hogy ezeket betudják tartani. Rengeteg katonát, orvost ki kéne rendelni. Komolyan ezt akarja pl Gödény. Bár mondjuk nem tudom mégis a tömegrendezvénnyeken, hogyan tesztellnek át több száz/ezer embert. Tehát ezért is tűnik lehetetlen dolognak ezt teljesíteni. De akkor is így valamivel szigorúbban fogják venni a helyzetet. És ha ezek a vakcina ellenesek nem szólnak semmit akkor lehet megelégednek azzal, hogy az ország 50% be adattja. És szerintem az emberek 70-75%-a befogja adattni. Ha meg megpróbálnak mindenkit lebeszélni róla. Akkor az emberek 90-95%-a bekell, hogy oltassa magát. És talán az 5-10% ússza meg. Akik vagy észhez térnek. Vagy lesznek olyan erősek, hogy megtudják ígyis-úgyis tagadni a dolgot. Azért nem mindegy, hogy az emberek 5% vagy az emberek 25-30%-a nem lesz beoltva. És Göényéknek pedig nincs hatalma a kormány felett, sajnos! Esetleg pl Szlávik ellen mondjuk még fel léphetne. Mivel ő elvileg kötelezővé tenné a vakcinát. De ellene is csak azzal az indokkal, hogyha kötelezni akarják még rá erőteljesebben az embereket. Akkor csak még kevesebben merik beadattni. Közben pedig ez pont, hogy egy rafinált terv lehetne!


Egyébként szerintem ez a vakcina max az emberek 5%-át nyirja ki. De akkor is az orvosok nem tehetnek ellene semmit. Csak rontanak a helyzeten ha megpróbállnak bele szólni.



2020. dec. 4. 16:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%

Mert érdekes, hogy a gyártó nem vállal felelősséget. Érdekes, nem rég még azt se tudták mi ez a vírus, most pedig lám itt egy ellenszer. De a rákos betegségek ellen persze nem tudnak feltalálni évek óta semmilyen ellenszert.

Inkább költené a kormány ezt a pénzt a beteg, gyógyítható gyermekekre, akiknek milliókba kerül a kezelésük, gyűjtögetni kell a szülőknek, mert hát milliókon múlik a beteg gyerek élete.😧

2020. dec. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%
Tudod mennyi idő normál esetben egy gyógyszertesztelés? Tudod miért? Hát azért győzködik a népet, mert egy normális tesztelés nélküli vakcinával oltanák a jónépet. És nem, nem a vakcinaelleneseken múlik mit lép a kormány. Gondolom a "max" Öt százalék akkor se zavar ha te vagy a szeretteid döglenek bele.
2020. dec. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Hellmano ***** válasza:
39%
Amúgy azzal lesz a baj, hogy nem lesz kötelező, de mégis. Ezt úgy értem, hogy majd mindent, amit külföldön akarsz (nyaralni, dolgozni stb.) tuti ahhoz lesz kötve, hogy beadattad e magadnak az oltást...Tehát érted nem kötelező, de mégis rád kényszerítik. Vagy az időseknek simán beadják 65 felett . A csecsemőkbe meg már auotamitikusan nyomják bele még választásuk se lesz, majd valamit mondanak a szülőnek, hogy beadtuk a kötelező oltásokat azt egyel több vagy kevesebb...
2020. dec. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
Na, azt azért ne tegyék már meg, hogy az újszülött gyerekemet megöljék egy ilyen szarral!!!! 😡
2020. dec. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
Odáig jutottunk, hogy félni kell az orvostól. Mert nem tudni mit nyomnak az emberbe. Az orvosok eladnák az anyjukat is a pénzért.
2020. dec. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
34%
"Oké, megértem a jó szándékot" - Mint a kamupárttal, ott is volt jószándék.
2020. dec. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%
Össze kell fogniuk az embereknek, hogy a gyógyítás ne legyen kötve a politikához.
2020. dec. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
23%

Gödényt be kellene perelni rémhírterjesztésért. Talán van is ilyen per, csak mi nem tudunk róla.

Kedves kérdező, a nyájimmunitás elérése a cél, amihez nem kell 90-95%, elég a 60.

2020. dec. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
62%

9 te most akkor egyet ertesz a vírussal de az ellenszerrel meg nem? Akkor abban miért nem mersz hinni? Te mit gondolsz,arról h nyáron nincs vírus, irány a Balcsi, majd ősztől van?

És miért CSAK a fiatalokat korlátozzák a kijárásban?

Jó tanács:

Senki nem idióta, akinek különbözik a véleménye a tiédtől,ezt fogadd el, nem körülötted forog a világ, nem vagy te itt bíráló, h te majd most megmondod a tutit. Legyen veleményed oké, de attól ne sértegess másokat. Pont te állsz be ezzel a hozzállással gyik-többséghez. :)

Béke!

2020. dec. 5. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Oké, megértem a jó szándékot."


Ha ez alatt azt érted, hogy aranyosan növeli a bevételeit, miközben teljesen hidegen hagyja, mit idéz elő vele, akkor igen, megértetted.

2020. dec. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!