Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha mentálisan beteg vagyok,...

GyBlanka54 kérdése:

Ha mentálisan beteg vagyok, az okozhat inzulin rezisztenciát és.pajzsmirigy betegséget?

Figyelt kérdés
Valószínűleg bipolàris személyiségzavarom van és szorongok is, és folyton éhesnek érzem magam, jó nem egyfolytában, de napjában többször is. És hiába megyek orvoshoz, mindenki úgy van vele, hogy majd megyek a.felnőtt osztályra és nem kell velem foglalkozni, tegát nem lehet teljesen tudni mi okozza ezt nálam, de az egyik az a rúlsúly ami miatt nem akar megjöbni, alul működik a pajzsnirigyem és inzulinrezisztenciám van, de az is meglehet hogy ezt az egészet egy mentális probléma okozza, bárni lehetséges.

2020. dec. 6. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
92%

Tehát ezt te diagnosztizáltad...

Nos pont fordítva. Ok és okozat.

A pm. alulműködés okozhat agyi ködöt, szétesettséget, depressziós tüneteket, memóriazavart.

Tudom, mert az vagyok és amíg nem lett megfelelően kezelve, azok az évek, gyakorlatilag kiestek az életemből.

Az IR meg hozza az éhségrohamokat.

Ha rendesen van kezelve a két probléma, "agyilag" is okés leszel.

2020. dec. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
100%-ban igaza van az #1-nek!
2020. dec. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálam mindkét betegség játszik. Nagy valószínűséggel a szorongásom okozta. Mindenen stresszelek. Pszichiáterem azt mondja, hogy a pajzsmirigy betegség azért van, mert a stressztől elég a pajzsmirigy.
2020. dec. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan, a pajzsmirigy különösen érzékeny a stresszre. Nekem is megmondta az orvosom és magam is tapasztalom, hogy "bedurran" ha idegelem magam.
2020. dec. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!