Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez benőtt köröm lehet?

Ez benőtt köröm lehet?

Figyelt kérdés
A nagy lábujjamat, ha megnyomom akkor egy kicsit fáj, ez lehet köröm benövés, vagy valami más, mit tudok tenni

2020. dec. 7. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Menj el pszichológushoz
2020. dec. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az . Áztasd ki alaposan , vágd le félkerekre de a bőrt hust kíméld . Ez ha nem megy keress fel gyogypedikűröst . Sok állás rossz zokni szoros cipő is okozza .
2020. dec. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Ha a szèle fáj a kôrômnek nyomásra, akkor valószinû, hogy benôtt körmöd van! Ne kisèrletezz magad a kivágásával, mert el lehet kônnyen fertôzni! Keressèl egy Gyógypedikûrôst! Minden jót!
2020. dec. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen valószínű körömbenövés. Nagyon kelletlen tud lenni főleg amikor már begyullad és gennyes. Volt, hogy én is elmentem vele dokihoz több hét után, de úgy letépte a körmöm mint egy hentes, utána alig birtam lábraállni annyira fájt, szerintem nem is hatott az érzéstelenítő amit ráspriccelt. Azóta magamnak oldom meg, szerencsére már rájöttem, hogy kell és kevésbé fájdalmas. Amúgy ha be van gyulladva éjszakára rakhatsz rá krumplit az leszívja a duzzanatot.
2020. dec. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Klinika sebészet főleg mészárol mert nem érti a gondokat es nincs ideje , szereket ad . Lezeres műtet enyhebb de nem oldja meg .
2020. dec. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!